به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۴۰۵۳۶۷

تیم ملی فوتبال ساحلی، آماده یک قهرمانی دیگر

تیم ملی فوتبال ساحلی، آماده یک قهرمانی دیگر
گروه ورزشی:تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بعد از قهرمانی در جام بین قاره ای و جام ملت‌ها که منجر به صعود به جام جهانی شده است، آماده یک قهرمانی دیگر می‌شود.به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران امروز راهی شهر جده در عربستان می‌شود تا مهیای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ساحلی شود.

این مسابقات با حضور 8 تیم برتر آسیا در رنکینگ فیفا برگزار می‌شود و در پایان دو تیم جواز صعود به مسابقات المپیک ساحلی را به دست خواهند آورد. ایران قرار بود در گام نخست به مصاف تیم کویت برود اما کویت از حضور در این بازی‌ها انصراف داد. با برنامه ریزی جدید ایران در بازی نخست مصاف با تایلند را تجربه خواهد کرد و در صورت پیروزی در این دیدار در نیمه نهایی به مصاف ژاپن می‌رود و در ادامه با شکست ژاپن می‌تواند به دیدار پایانی این بازی‌ها راه پیدا کرده و جواز صعود به المپیک ساحلی را به دست بیاورد.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و تایلند روز پنج‌شنبه 4 خرداد ساعت 20:30 به وقت محلی (جده‌عربستان) برگزار خواهد شد و برنده‌ی این مسابقه در مرحله‌ی نیمه نهایی به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت.نکته جالب و شاید ناراحت کننده در تیم ملی فوتبال ساحلی این است که اعضای این تیم هنوز پاداش قهرمانی در جام بین قاره ای و جام ملت‌ها را دریافت نکرده اند! با این حال مصمم هستند در جده عربستان نمایش خوبی در برابر حریفان داشه باشند و در نهایت به عنوان قهرمانی در این بازی‌ها دست پیدا کنند.