به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ساعت ۱۸:۳۴
کد مطلب : ۴۰۵۴۶۴

جیمز میلنر: من را از لیورپول بیرون کردند

جیمز میلنر: من را از لیورپول بیرون کردند
گروه ورزشی: میلنر 37 ساله در سال 2015 از منچسترسیتی به لیورپول پیوست و در تابستان به عنوان بازیکن آزاد از این تیم خواهد رفت. او در دوره حضورش در آنفیلد توانست با قرمزها قهرمان لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا شود.
میلنر در حالی از لیورپول می‌رود که دنبال چالشی جدید خواهد بود؛ اما در مصاحبه با شبکه تلویزیونی باشگاه فاش کرد که یورگن کلوپ، مربی تیم، قصد نگه داشتن او را داشته است: «وقتی هنوز زندگی در درونت هست، شرم‌آور است که دست نگه داری. یورگن کلوپ مربی واقعا خوبی است. این حقیقت که هنوز من را می‌خواست و می‌گفت می‌توانم یک کاری برای تیم بکنم، لذتبخش است.
امسال در مسابقات زیادی در ترکیب اصلی نبودم اما احساس می‌کنم هر وقت از من خواستند، نقش خودم را انجام دادم. مشخص است که باشگاه تصمیمش را گرفته. شیرین است که در موقعیتی هستم که مربی می‌خواست من بمانم.»
میلنر شنبه آخرین بازی‌اش را در آنفیلد انجام داد و در دقیقه 72 مسابقه با استون ویلا به جای جردن هندرسون به زمین رفت. بعد از سوت پایان دیدار هم میلنر در کنار دیگر بازیکنانی که رفتنشان قطعی شده –روبرتو فیرمینو، نبی کیتا و الکس اکسلاید چمبرلین- مورد تشویق هم‌تیمی‌هایشان قرار گرفتند.