به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب : ۴۰۶۰۸۸

حساس‌ترین شب مهدی طارمی در پرتغال

حساس‌ترین شب مهدی طارمی در پرتغال
گروه ورزشی: هفته پایانی مسابقات لیگ فوتبال پرتغال امشب برگزار و قهرمان این دوره از مسابقات مشخص می‌شود. رقابت برای قهرمانی بین تیم‌های بنفیکا و پورتو است. بنفیکا از ساعت ۲۰:۳۰ در استادیوم «لوز» میزبان سانتاکلارا است؛ تیمی که سقوطش از لیگ برتر پرتغال قطعی شده و در انتهای جدول قرار دارد.پورتو هم در بازی همزمان میزبان ویتوریا است؛ هرچند که شانس قهرمانی این تیم نسبت به بنفیکا کمتر است.
 
بنفیکا با ۸۴ امتیاز صدرنشین است و پورتو با ۸۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد. قهرمانی بنفیکا با کسب برد و تساوی محقق می‌شود و پورتو برای رسیدن به این عنوان علاوه بر اینکه باید ویتوریا را شکست بدهد، باید در انتظار شکست بنفیکا بماند.با توجه به قدرت بنفیکا و ضعیف بودن سانتاکلارا، قهرمانی پورتو بیشتر به یک معجزه نیاز دارد.

از سوی دیگر رقابت برای کسب عنوان آقای گلی لیگ پرتغال هم به هفته پایانی کشیده است. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در این فصل از مسابقات لیگ ۲۱ گل به ثمر رسانده و «گونسالو راموس» و «ژائو ماریو» هر دو از بنفیکا به ترتیب ۱۸ و ۱۷ گل زده‌اند.طارمی در صورت گلزنی در بازی مقابل ویتوریا و افزایش اختلافش با بازیکنان بنفیکا می‌تواند برای اولین بار بعد از چهار فصل حضورش در لیگ پرتغال (یک فصل در ریوآوه و سه فصل در پورتو) به عنوان آقای گلی دست یابد.
برچسب ها: مهدی طارمی