به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۰
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۴۰۶۱۳۳

هیچ تیمی اینقدر به پرسپولیس حمله نکرد

هیچ تیمی اینقدر به پرسپولیس حمله نکرد
گروه ورزشی:هوادار که در لیگ برتر پرسپولیس را در استادیوم آزادی شکست داده بود، در نیمه نهایی جام حذفی با وجود شکست 3-1 در برابر سرخپوشان، نمایش خوبی در برابر تیم قهرمان داشت.به گزارش "ورزش سه"، تیم هوادار با هدایت ساکت الهامی که فتح دو جام قهرمنی حذفی با همراه تیم‌های تراکتور و نساجی را در کارنامه داشت، مصمم بود با نمایش خوب در برابر پرسپولیس شگفتی جدیدی در جام حذفی خلق کند اما این تیم پرسپولیس بود که در استفاده از فرصت‌ها بهتر عمل کرد و در نهایت با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید و به دیدار پایانی مسابقات صعود کرد.

بر اساس داده‌های یک سایت آنالیز فوتبال امید گل تیم هوادار در مصاف با پرسپولیس 2.33 بود و این بالاترین رکوردی است که تیمی در فصل جاری مقابل سرخپوشان ثبت می‌کند. البته هوادار در این بازی 2بار صاحب ضربه پنالتی شد و بابت هر کدام از این ضربات 0.74 امید گل دشت کرد. بنابراین 1.48 از امید گل هوادار مربوط به پنالتی‌ها‌ست و آنها بدون این دو ضربه فقط به اندازه 0.85 گل موقعیت خلق کرده‌اند. پرسپولیس هم در این بازی به امید گل 1.89 رسید که 0.74 آن مربوط به پنالتی و 1.15 مربوط به موقعیت‌های خلق‌شده در جریان بازی بود. پرسپولیسی‌ها در این مسابقه 8شوت زدند که 4 شوت آن‌ها در چهارچوب بود و 3گل به دست آمد. اما هوادار با وجود زدن 13شوت فقط 2شوت داخل چهارچوب داشت که همان 2پنالتی بودند.

ساکت الهامی، سرمربی تیم هوادار در پایان بازی به بازی خوب تیم پرسپولیس اشاره کردو گفت این تیم سزاوارانه به دیدار پایانی جام حذفی صعود کرد. هوادار هم با حضور در جمع 4 تیم برتر مسابقات جام حذفی دست به کار بزرگی زده بود و می‌شود گفت وداع آبرومندای با این فصل از بازی‌های لیگ برتر داشت. هر چند عنوانی که این تیم در لیگ برتر به دست آورد، دهمی با کسب 33 امتیاز بود اما باید گفت هیچ گاه در برابر تیم‌ها به خصوص تیم‌های مدعی دفاعی فوتبال نکرد و داده‌های بازی با پرسپولیس نشان می‌دهد، همیشه یک پای بازی‌های زیبا بوده است و از همه مهمتر اینکه با شایستگی ادامه حضور خود را در جمع تیم‌های لیگ برتر تثبیت کرد.
برچسب ها: جام حذفی