به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب : ۴۰۶۱۳۵

پی‌اس‌جی ستاره رئال را وسوسه کردنه استون ویلا

پی‌اس‌جی ستاره رئال را وسوسه کردنه استون ویلا
گروه ورزشی:مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید، مذاکراتش با مدیران پاری سن ژرمن را آغاز کرده است.به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آسنسیو با باشگاه رئال مادرید در انتهای فصل جاری به پایان خواهد رسید و قرارداد جدیدی بین دو طرف امضا نشده است. 

مذاکرات برای ادامه حضور او در سانتیاگو برنابئو از چند ماه قبل آغاز شده بود اما گفته می‌شد که این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش از شرایط و پیشنهاد ارائه شده راضی نیستند. در حالی که رئال مادرید سعی داشت این ستاره اسپانیایی را در تیمش حفظ کند، مذاکرات در چند روز گذشته به بن بست رسید و مدیران این باشگاه به مدیر برنامه او اعلام کردند که پیشنهاد دیگری ارائه نخواهند کرد. 

روز گذشته بعضی از رسانه‌های انگلیسی از پیشنهاد جذاب استون ویلا برای جذب آسنسیو خبر داده و مدعی شده بودند که او قصد دارد فصل آینده را در لیگ برتر سپری کند. اما حالا ESPN مدعی شده که پاری سن ژرمن است که توانسته این ستاره رئال مادرید را وسوسه کند و مذاکرات با این باشگاه به خوبی ادامه دارد و شانس حضور او در پارک دو پرنس در فصل آینده خیلی زیاد است.

گفته می‌شود مذاکرات وارد فاز نهایی شده و رابطه خوب ژرژ مندس، مدیر برنامه آسنسیو، با لوئیز کامپوس به عنوان مدیر ورزشی پی اس جی نقشی کلیدی در این مذاکرات داشته‌اند و احتمال این که او را فصل آینده با پیراهن این باشگاه فرانسوی ببینیم بسیار زیاد است.
برچسب ها: فوتبال جهان