به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۴۰۶۱۵۴

پایان فرار عامل قتل در تهرانسر پس از ۲سال

پایان فرار عامل قتل در تهرانسر پس از ۲سال
گروه حوادث: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که حدود دو سال پیش اقدام به قتل در محله تهرانسر کرده و متواری شده بود، خبر داد.به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی درباره جزئیات این پرونده اظهارکرد: فروردین ماه سال ۱۴۰۰، پرسنل انتظامات بیمارستانی در تهرانسر مرگ مشکوک مرد جوانی را بر اثر اصابت ضربات چاقو، به پلیس گزارش کردند که با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.
 
وی با بیان اینکه کارآگاهان در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود، افزود: کارآگاهان جنایی در نخستین گام متوجه شدند، مقتول با چهار مرد که با آنها به دلیل موضوعات خانوادگی و شخصی اختلاف داشته قرار داشته و در حوالی فروشگاه رفاه محله تهرانسر هدف ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌ تحقیقات بیشتر نشان داد، چهار مرد جوان که با یکدیگر فامیل هستند و از گذشته با مقتول درگیری داشتند، با انگیزه انتقام‌جویی دست به این جنایت هولناک زده‌اند که در ادامه نیز مشخص شد، متهمان پس از ارتکاب قتل به مکان‌های نامشخصی فرار کردند. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات سه متهم پرونده را شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر کردند که همگی آنها در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند اما مدعی شدند ضربه اصلی چاقو را مرد جوانی با هویت معلوم به مقتول زده است.

وی گفت: بررسی‌ها همچنان ادامه داشت تا اینکه پس از دو سال کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم متوجه شدند، متهم در یک مرغ‌فروشی در جنوب تهران مشغول کار شده که در ادامه با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی این فرد را در یک عملیات منسجم بازداشت و به مقر انتظامی منتقل کردند.

 بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات مقدماتی به جرم خود مبنی بر قتل مرد جوان با چاقوی قصابی در سال ۱۴۰۰ در محله تهرانسر، با انگیزه انتقام‌جویی اعتراف کرد. در ادامه نیز با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد.
برچسب ها: قتل حوادث