کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ادامه اختلال در سامانه یکپارچه خودرو

6 خرداد 1402 ساعت 17:51


گروه اقتصادی: پس از گذشت چهار روز از بازگشایی سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان خرید محصولات خودروسازان داخلی همچنان این سامانه اختلالاتی مواجه است که ازجمله آن می‌توان به مشکل ثبت‌نام متقاضیانی اشاره کرد که در دور اول از این خرید منصرف شدند.به گزارش تجارت‌نیوز، برخی گزارش‌ها از سوی مخاطبان حاکی از آن است کسانی که از طرح اول سامانه یکپارچه خودرو قبل تاریخ ۲۰ اردیبهشت انصراف از طرح را ثبت کرده بودند، اجازه ثبت‌نام در طرح دوم یکپارچه را پیدا نکرده‌اند.

 
در صورتی که طبق گفته مجریان طرح یکپارچه خودرو باید پس از انصراف از طرح اول، اجازه ثبت‌نام در طرح دوم به متقاضیان داده می‌شد. هنوز هیچ واکنش و پاسخ مناسبی از سمت مسئولان به مسئله داده نشده است.البته در چهار روز اخیر اختلالات سایت سامانه یکپارچه محدود به انصراف‌دهندگان مرحله اول نیست، در ساعاتی از روز هیچ ییک از متقاضیان امکان ثبت‌نام در این سایت را ندارند. در همین زمینه مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد: متقاضیان خودرو اگر در ساعات غیرپیک به سامانه مراجعه کنند، می‌توانند بدون مشکل ثبت‌نام خود را انجام دهند.

در همین زمینه صداوسیما گزارش داد از وقتی سامانه یکپارچه خودرو باز شده، بارها با مشکل قطعی مواجه بوده است. با این حال مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، معتقد است متقاضیان نباید نگران تکمیل فرآیند ثبت نام خودرو باشند.او با اشاره به اختلال در سایت سامانه در برخی ساعات می‌گوید: تاکنون ۸۹۵ هزار نفر (۶ خرداد ۱۴۰۲) توانستند در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت‌نام خود را نهایی کنند.تقدسی می‌افزاید: به دلیل اینکه ترافیک در برخی ساعات بالاست ممکن است در گزینه جزئیات سفارش، ثبت‌نام متقاضیان نشان داده نشود، اما در اصل با به‌روزرسانی سایت، ثبت‌نام انجام شده است.


کد مطلب: 406171

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/406171/ادامه-اختلال-سامانه-یکپارچه-خودرو

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir