کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کارعجیب مسافر هواپیما؛باز کردن درقبل از فرود

6 خرداد 1402 ساعت 17:53


گروه فیلم: یک مرد به خاطر باز کردن در اضطراری هواپیمای خطوط هوایی آسیانا در حین فرود دستگیر شد.به گزارش عصرایران، همه 194 مسافر این پرواز که در روز جمعه با در باز فرود آمد، جان سالم به در بردند.رسانه های محلی گزارش دادند که برخی از مسافران بیهوش شدند و برخی دیگر با مشکلات تنفسی به بیمارستان منتقل شدند.
....
براساس گزارش خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی، مرد 30 ساله که در هواپیما را باز کرده بود، بارداشت شده است. هواپیمای جت- ایرباس A321-200 در روز جمعه در ساعت 11.45 دقیقه به وقت محلی از جزیره ججو پرواز کرد.
یکی از مسافران این پرواز حدود یک ساعت بعد و در حین فرود، درِ اضطراری هواپیما را در فاصله 250 متری از زمین باز کرد.به گفته شاهدان خدمه پرواز موفق به متوقف کردن این مرد نشدند زیرا هواپیما در حال فرود بود.شاهدان می‌گویند این مرد تلاش کرده تا از هواپیما بیرون بپرد.

غش کردن مسافران، ترس و وحشت کودکان
سرنشینان از حال و هوای ترس و وحشت در هواپیما صحبت کردند. یکی از مسافران 44 ساله به یونهاپ گفت: "همه چی آشفته بود و افراد نزدیک به در باز شده یک به یک غش می‌کردند".او گفت: فکر می کردم هواپیما در حال انفجار است و من می‌میرم.چندین کودک مدرسه ای در این هواپیما در حال رفتن به یک رویداد ورزشی آخر هفته بودند.


کد مطلب: 406172

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/406172/کارعجیب-مسافر-هواپیما-باز-کردن-درقبل-فرود

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir