به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب : ۴۰۶۱۷۷

فرناندس هم به حرف رونالدو رسید

فرناندس هم به حرف رونالدو رسید
گروه ورزشی: برونو فرناندس، هافبک منچستریونایتد، فصل ۲۳-۲۰۲۲ را حتی با اینکه تیم اریک تن هاخ اکنون به جمع چهار تیم برتر رسیده است، موفقیت‌آمیز ارزیابی نمی‌کند.برونو فرناندز ادعاهایی مبنی بر اینکه منچستریونایتد پس از صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده در پنجشنبه شب، فصل موفقی را پشت سر گذاشته است را رد کرد.

شیاطین سرخ تنها به یک امتیاز نیاز داشتند تا در دیدار با چلسی در اولدترافورد، به جمع چهار تیم برتر راه یابند. تیم اریک تن هاخ با گل‌های کازمیرو، آنتونی مارسیال، برونو فرناندز و مارکوس راشفورد، با پیروزی ۴-۱ کار را به‌راحتی تمام کرد.

تن هاخ پس از آنکه هدایت این باشگاه را در آشفتگی به دست گرفت، بازگشت به رقابت‌های نخبگان اروپا را تضمین کرد و رسیدن به این هدف او را خوشحال می‌کند، وقتی که یونایتد را در اولین فصل مربیگری‌اش به مسیر خود بازگردانده است.با این حال، فرناندز تصریح کرد که بازی‌های منچستریونایتد را نمی‌توان موفقیت‌آمیز تلقی کرد؛ حتی با اینکه آنها در ماه فوریه جام کارابائو را نیز به دست آوردند و هفته آینده در فینال جام حذفی حضور دارند.

وقتی از او پرسیده شد که آیا فصل موفقی بوده است، فرناندز توضیح داد: «نه. فصل خوبی است، اما موفق نیست، زیرا موفقیت برای این باشگاه متفاوت است و برای ما بازیکنان هم باید متفاوت باشد. ما به عنوان بازیکن فقط از اینکه به جمع چهار تیم برتر صعود کنیم خوشحال نیستیم. ما بیشتر از اینها می‌خواهیم، هدفمان بیشتر است، زیرا اعتقاد داریم کیفیت‌های کافی برای پیشرفت این تیم وجود دارد.

ما یک جام بردیم و به جمع چهار تیم برتر رسیدیم. حالا ما یک فینال دیگر داریم، اما هر اتفاقی که در آن فینال بیفتد چیزی در فصل تغییر نخواهد کرد. ما واقعاً خوب کار کرده‌ایم و لحظاتی را سپری کردیم که می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. اما با این حال ما جام کارابائو را بردیم و در فینال جام حذفی هستیم. با اینکه در لیگ اروپا می‌توانست بهتر از این باشد، اما این چیزی است که هست.»

صحبت‌های فرناندز شبیه اظهارات کریستیانو رونالدو در ژانویه ۲۰۲۲ است. بازیکن پرتغالی که در میانه فصل ۲۳-۲۰۲۲ یونایتد را ترک کرد، اصرار داشت که باشگاهی مانند منچستریونایتد نمی‌تواند به چیزی کمتر از یک‌سوم جدول راضی شود. 

رونالدو پیش از این گفته بود: «من نمی‌پذیرم که ذهنیت ما کمتر از حضور در جمع سه تیم برتر لیگ برتر باشد. من فکر می‌کنم برای ساختن چیزهای خوب، گاهی اوقات باید چند چیز را از بین ببرید. پس چرا این کار را نکنیم. در سال جدید امیدوارم منچستر بتواند در سطحی باشد که هواداران می‌خواهند. آنها لیاقت این را دارند. ما اکنون قادر به تغییر اوضاع هستیم. من راه را می‌دانم اما در اینجا به آن اشاره نمی‌کنم، زیرا فکر نمی‌کنم گفتن آن از جانب من اخلاقی باشد.

آنچه می‌توانم بگویم این است که ما می‌توانیم بهتر از این باشیم؛ همه ما. منچستر به چیزهای مهمی تعلق دارد، بنابراین ما باید آن را تغییر دهیم. من نمی‌خواهم اینجا باشم تا در رتبه ششم یا هفتم یا پنجم باشم. من اینجا هستم تا برنده شوم و رقابت کنم. من فکر می‌کنم ما رقابت می‌کنیم اما هنوز در بهترین سطح خود نیستیم. اما راه درازی برای پیشرفت داریم و معتقدم اگر نظرمان را عوض کنیم، می‌توانیم به چیزهای بزرگی دست پیدا کنیم.»
برچسب ها: فوتبال جهان