به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ ساعت ۱۹:۵۱
کد مطلب : ۴۰۶۲۰۴

سَر و سِر معشوقه بیل‌گیتس با جاسوس روس

سَر و سِر معشوقه بیل‌گیتس با جاسوس روس
گوناگون: معشوقه ادعایی بیل گیتس از دستیاران "آنا چپمن" جاسوس روس بوده است. چپمن مامور اطلاعاتی و مدل روس بود که از طریق ازدواج تابعیت بریتانیایی دریافت کرد و از آن برای اقامت در امریکا استفاده کرده بود. او در سال ۲۰۱۰ میلادی به اتهام جاسوسی بازداشت شد. او در جولای ۲۰۱۰ میلادی در جریان تبادل زندانیان روس – امریکایی به روسیه بازگردانده و تابعیت اش سلب شد.
به نقل از دیلی تلگراف، ارتباط معشوقه ادعایی گیتس ابهامات تازه‌ای را در مورد ارتباط گیتس با جفری اپستین مطرح کرده است.
هفته گذشته مشخص شد که اپستین میلیاردر امریکایی متهم به سوء استفاده جنسی از دختران نابالغ تهدید کرده بود که رابطه میان گیتس با انتونوا که تقریبا ۳۰ سال از او کوچک‌تر است را فاش می‌کند. اپستین که در سال ۲۰۱۹ میلادی همزمان با انتظار کشیدن برای محاکمه به دلیل اتهامات مرتبط با سوء استفاده جنسی بود و در زندان خودکشی کرد از حامیان مالی آنتونوا در مسابقات ورق بازی بوده است.
سَر و سِر معشوقه بیل‌گیتس با جاسوس روس
اکنون می‌توان فاش کرد که آنتونوا با چپمن یکی از اعضای پر زرق و برق حلقه جاسوسی روسیه نیز در ارتباط بوده است. عکسی که توسط "دیلی میل" منتشر شده چپمن و آنتونوا را نشان می‌دهد که در حال قدم زدن و عکس سلفی گرفتن در نیویورک پیش از بازداشت چپمن هستند.
گیتس اعتراف کرده که اپستین سعی کرده بود او را تهدید کند. البته هیچ مدرکی دال بر ارتکاب تخلف توسط آنتونوا وجود ندارد. گیتس چندین بار با اپستین ملاقات داشته و یک بار نیز با او در هواپیمایی شخصی در یکی از پرواز‌ها حضور داشته است.
گیتس پس از محکومیت اپستین در پرونده مرتبط با فحشاء و سوء استفاده جنسی از یک دختر نابالغ از ارتباط خود با اپستین ابراز پشیمانی کرده بود.
اپستین به دلیل استفاده از روابط متعدد خود با شخصیت‌های نخبه و ثروتمند برای ارتقای موقعیت اش شناخته شده بود.
گیتس ۶۸ ساله در سال ۲۰۰۹ میلادی در جریان برگزاری مسابقات ورق بازی با آنتونوا که در آن زمان در میانه دهه دوم عمرش به سر می‌برد آشنا شده بود. گیتس در آن زمان پدر سه فرزند بود و هنوز با ملیندا همسرش زندگی می‌کرد. این زوج دو سال پیش از یکدیگر طلاق گرفتند. آنتونوا اکنون ۳۹ ساله است.
سَر و سِر معشوقه بیل‌گیتس با جاسوس روس
اپستین تهدید کرده بود که ماجرای ملاقات آن دو را فاش می‌کند مگر آن که گیتس از خیریه‌ای که اپستین تاسیس کرده بود حمایت کند. سخنگوی گیتس هفته گذشته اعلام کرد که او صرفا برای اهداف بشردوستانه و خیریه با اپستین ملاقات کرده بود. اپستین که بار‌ها نتوانسته بود گیتس را با خواسته هایش همراه کند تلاش کرد از روابط گذشته برای تهدید او استفاده نماید. سخنگوی گیتس، اما اشاره کرده که او هیچ معامله مالی‌ای با اپستین نداشته است.