به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۴۰۶۳۷۸

رونالدو و النصر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا

رونالدو و النصر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا
گروه ورزشی:فدراسیون فوتبال عربستان ۴ نماینده خود را در رقابت های باشگاهی آسیا معرفی کرد. با اتمام رقابت های فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ لیگ برتر عربستان فدراسیون این کشور به معرفی ۴ نماینده خود در رقابت های باشگاهی آسیا در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۴ پرداخت.
 
طبق اعلام فدراسیون فوتبال عربستان بعد از تغییر فرمت لیگ قهرمانان آسیا لیگ های غرب آسیا باید سهمیه خود را از دو فصل فوتبالی انتخاب می کردند. بدین ترتیب الاتحاد قهرمان این فصل و الهلال قهرمان فصل گذشته به همراه الفیحا قهرمان جام حذفی به صورت مستقیم راهی سطح یک فوتبال باشگاه آسیایی شدند.
 
تیم النصر که رده دوم لیگ قرار گرفت به همراه کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی راهی پلی آف رقابت های سطح یک فوتبال باشگاهی آسیا شد.سهمیه عربستان در این فصل از رقابت های باشگاهی آسیا ۳+۱ است. سهمیه کشورمان در این رقابت ها ۲+۲ است. با توجه به تغییر شکل مسابقات باشگاهی آسیا به ۳ سطح یک،دو و سه ۲ نماینده کشورمان به صورت مستقیم در سطح یک رقابت های باشگاهی آسیا شرکت می کنند.یک نماینده کشورمان در مرحله پلی آف سطح یک بازی خواهد کرد که این تیم شانس رقابت با یاران رونالدو را دارد. چهارمین سهمیه کشورمان هم قرار است در سطح دوم مسابقات باشگاهی آسیا رقابت کند.
مرجع : خبرآنلاین
برچسب ها: رونالدو