به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۱:۱۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۴۰۶۴۰۴

دانلود سریال قهوه ترک قسمت دوم با بازی سارا رسولی حامد بهداد

گروه فیلم و سریال: اپیزود 2 از سریال جذاب و تماشایی قهوه ترک در آستانه پخش قرار گرفته است. در این پست شیوه های دانلود قسمت دوم قهوه ترک، قسمت 16 رهایم کن، قسمت پنجم سریال نیوکمپ و قسمت هفتم سیاه چاله را برای استفاده کاربران گرامی مهیا کرده ایم. فصل دوم زخم کاری 2 نیز از دیگر محصولاتی هستند که در کول دانلود پخش می شوند.
دانلود سریال قهوه ترک قسمت دوم با بازی سارا رسولی حامد بهداد
- قسمت 2 سریال قهوه ترک
سریال قهوه ترک – Ghave Turk  به کارگردانی علیرضا امینی قرار است که جایگزین سریال پوست شیر شود. قهوه ترک سال ساخت: 1401 است که برای پخش در اردیبهشت 1402 در سایت کول دانلود در نظر گرفته شده است. همچنین تهیه کننده این اثر محمد شایسته و نویسندگی بر عهده محمد رضایی می باشد.
 
•    شما می توانید قسمت 2 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و تماشایی قهوه ترک را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
•    دانلود قانونی: قسمت دوم سریال قهوه ترک


هنرپیشه های سریال قهوه ترک چه کسانی هستند؟
امیر جعفری، حامد بهداد، رعنا آزادی ور، سارا رسول زاده، مجتبا پیرزاده، محمدرضا فروتن

داستان و موضوع قهوه ترک حول چه محوری است؟
می‌‌شنوی؟ نبایدم بشنوی! چون کسی اجازه نداده که این صدا به گوشت برسه! چرا؟ چون ترجیح میدن پرنده توی قفس بمونه تا از دیدن صورت غم انگیزش لذت ببرن! اما نه! من هر طور که شده از این قفس بیرون میام و خودمو نجات میدم، من پرواز می‌ خوام! حتی اگه همه جلومو بگیرن از هر راهی که بشه پرواز می‌ کنم، کلی آرزو دارم که هر شب چشمامو بستم و خوابشو دیدم. تو از حال دل من دیگه با خبری بی من می خوای غمتو به کجا ببری بسته شده چمدون سفر...

در قسمت های پیشین قهوه ترک چه دیدیم؟
بر خلاف طنین که بسیار آرام و موجه به نظر می رسد ترانه سر پر شر و شور و عصیان گر و بی پروا و جسوری دارد. ترانه (با بازی سارا رسول زاده) پرستار بیمارستان است اما بخاطر آن چه که اتفاق افتاده و هنوز بر ما معلوم نیست کارش را از دست می‌دهد و در کنارش با یک گروه موسیقی خیابانی نیز همکاری و فعالیت دارد. آشنایی ترانه از طریق فضای مجازی با شخصی به نام پرهام( با بازی مجتبی پیر زاده) آغازگر تغییر مسیر زندگی ترانه ست چون سخنان پرهام این رویا و باور را در ضمیر ناخودآگاه ترانه نهادینه می‌کند که خود را به ترکیه و بعد آلمان نزد پرهام برساند و این شروع سفر و مهاجرت غیر قانونی و قاچاق ترانه به سمت ترکیه برای رسیدن به هدف ها و آمال و آرزوهایش است. سفری پر مخاطره که در سکانس هایی شاهد شرایط سخت و طاقت فرسای مهاجرت غیر قانونی و همینطور وضعیت کولبر ها که برای بدست آوردن نان چه خطرات سخت و ناگواری را به جان می‌خرند،هستیم.
حال باید دید که در قسمت دوم سریال قهوه ترک چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 2 قهوه ترک از سایت کول دانلود می کنیم.
 
قهوه ترک چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟
سریال قهوه ترک ساعت 08:00 چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!
 
- قسمت 16 سریال رهایم کن
سریال رهایم کن Rahayam kon محصول 1401 به تهیه کنندگی: مجید مولایی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که به تازگی در سایت کول دانلود پخش شده است.
سریال جدید کارگردان میخواهم زنده بمانم احتمالا یکی از مهم ترین سریال های امسال خواهد بود. داستان سریال «رهایم کن» در دهه پنجاه خورشیدی خواهد گذشت و … نام این سریال که در آغاز طوطیا نام داشت، به «رهایم کن» تغییر پیدا کرده است. این نام در حالی برای سریال جدید شاه حسینی انتخاب شده که در سال ۱۳۹۷ سریالی با عنوانی شبیه به این به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور برای پخش از شبکه سه تولید شده بود.•    شما می توانید قسمت 16 سریال رهایم کن و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
•    لینک دانلود: قسمت 16 سریال رهایم کن

 
چه بازیگرانی در رهایم کن حضور دارند؟
آزاده صمدی، بابک کریمی، حسن معجونی، محسن تنابنده، مهدی حسینی نیا، هدی زین العابدین، هوتن شکیبا، یوسف تیموری، مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی
 
موضوع و خط داستانی سریال رهایم کن درباره چه چیزی ست؟
«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…
 
در قسمت های پیشین رهایم کن چه دیدیم؟
حاتم که بهرام را در معدن به زنجیر بسته بود تا او را وادار به اعتراف کند و شاهین مامور مراقبت از او بود که در صورت اقرار و اعترافش حاتم را باخبر کند اکنون در یک دوئل رقابتی در مقابل هم قرار گرفته اند. بهرام همه ی آنچه را که اتفاق افتاده بود و راز افسانه را برای شاهین تعریف می‌کند. اما بهرام در عین نامردی با سنگ ضربه ی محکمی به سر شاهین وارد می‌کند و با کلیدی که جلوی پایش افتاده بود قفل و زنجیرش را باز می‌کند و خود را نجات می‌دهد و از آنجا خارج شود. شاهین با جسم نیمه جان خود کبریت را به آتش می کشد تا این بازی هیچ برنده ای نداشته باشد اما کشیدن کبریت و فرو ریختن معدن و زیر آوار ماندن شاهین یک طرف و خروج بهرام و فرارش از معدن نیز یک طرف‌. هاتف که خود را با دروغ و کلک به مارال نزدیک کرده است اکنون با کمک مارال از ترس خشم برادرش خود را از چشم او پنهان نگه داشته تا جانش در امان باشد. نغمه باز به سراغ حاتم رفته شاید بتواند در این شرایط بحرانی روحی و روانی و فرو ریختن معدن و بی کار شدن صدها کارگر خود را به حاتم نزدیک کند. حاتم از طریق نغمه متوجه می‌شود هاتف در منزل مارال پنهان شده،بنابراین سراسیمه خود را به منزل مارال می رساند اما از وجودشان در آنجا خبری نیست زیرا مارال، هاتف را به مکان دیگری منتقل کرده است. ناصر (دوست خانوادگی نائب سرخی ها و پدر شاهین) بعد از سالها باخت و بدشانسی برای اولین بار یک ماشین پیکان پر از اسکناس را برنده شده است اما چقدر دیر و بد موقع،دقیقا در شرایطی که با خبر مرگ پسرش مواجه می شود.سکانسی بسیار غم انگیز و ناراحت کننده که احساسات ببینده را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.
حال باید دید که در قسمت 16 سریال رهایم کن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت شانزدهم رهایم کن در این جا می کنیم.
 
رهایم کن چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟
سریال رهایم کن ساعت 08:00 آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!
 
-    قسمت 5 سریال نیوکمپ!
سریال طنز و کمدی پرستاره نیوکمپ – Camp Nou  ، جدیدترین ساخته منوچهر‌هادی با فیلمنامه ای از بابک کایدان است که از تابستان 1401 ساخته شده است. منوچهر‌هادی در این سال‌ها با کمدی‌های محبوب و پرفروش خود مانند نیسان آبی و آینه بغل، توانسته است که موفقیت‌های بسیاری را به دست آورد.‌هادی به محض پایان فیلمبرداری نیوکمپ به فکر ساخت فصل دوم نیسان آبی نیز افتاده است و ظاهرا مقدمات پیش تولید این سریال نیز آغاز شده است و احتمالا پس از نوروز 1402 این پروژه نیز کلید بخورد. انتظار می‌رود که در تابستان 1402 شاهد پخش نیسان آبی 2 باشیم.
 


•    شما می‌توانید قسمت 5 سریال کمدی و طنز جذاب نیوکمپ را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
•    دریافت لینک: قسمت پنجم سریال نیوکمپ

هنرپیشه‌های سریال نیوکمپ چه کسانی هستند؟
اکبر عبدی، الهه منصوریان، ایمان صفا، بهاره افشاری، حامد آهنگی، حسن معجونی، حمید گودرزی، سهیلا منصوریان، فرزاد فرزین، لیلا اوتادی، ملیکا شریفی نیا، یوسف کرمی، لادن ژافه‌وند, گیتی قاسمی, بهشاد شریفیان, سعید نعمتی, صفر کشکولی, کریم قربانی, شیرین منجمی, معین محمودزاده, پیمان قربانی صفا, امیرحسین موسوی, افشین حیدری سروستانی,ساناز سعیدی, امین عسکراوی

داستان و موضوع نیوکمپ حول چه محوری است؟
خانواده‌ ای برای فرار از یک بحران مالی، روی بازی ایران و آرژانتین شرط می‌بندند. آن‌ها در صورت پیروزی یا مساوی ایران به پول هنگفتی دست پیدا می‌کنند، اما گل دقیقه 92 لیونل مسی همه چیز را خراب می‌کند. «نیوکمپ» قصه خانواده سرچشمه را در جستجوی رویاهای کوچکشان روایت می‌کند که رویایی بزرگ در خانه آن‌ها را می‌زند.
 
درباره سریال نیوکمپ یا نیوکمپ چه می‌دانیم؟
سریال نیوکمپ که پیش تر قرار بود با نام لیونل مسی و البته به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شود، در نهایت مجدد به نیوکمپ تغییر نام داد و با کارگردانی منوچهر‌هادی ساخته شد و اکنون با پشت سر گذاشتن مراحل تولید، در آستانه پخش خانگی قرار گرفته است. بنابر آخرین اخبار رسیده، این سریال کمدی به زودی و تا چند روز دیگر پخش خواهد شد.
 
زمان دقیق پخش سریال نیوکمپ چه روزی است؟
سریال نیوکمپ ساعت 08:00 یک شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می‌شود که شما می‌توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!
 
در قسمت‌های پیشین نیوکمپ چه خبر؟
بابا نصرت همچنان درگیر موضوع فرزند خواندگی خود است اما بی بی با گفتن جمله ی مثل دایی ناصر شر و دروغگو هستی و حلال زاده به داییش میره مشخص می‌کند که آن حرف جدی نبوده و صحت نداشته است. علائم و نشانه‌های آلزایمر در رفتار بی بی اعضای خانواده را به فکر فرو می‌برد که حتما بی بی برای مداوا به پزشک مراجعه کند و حالا غیبت غیر منتظره بی بی از منزل از دردسر‌های جدید خانواده سرچشمه در قسمت بعد خواهد بود. مرتضی و گندم بعد از کش و قوس فراوان رسما به عقد یکدیگر در می‌آیند. شهاب همچنان در نقش عاشق پیشه سر راه مریم قرار می‌گیرد و سعی در جلب رضایت مریم دارد اما فرهاد(خواستگار مریم)که از دور شاهد این دیدار و قرار و ملاقات است می‌تواند روزنه ای باشد برای رو شدن قصد و نیت اصلی شهاب. سارا همسر شهاب نیز با توطئه بابا نصرت را راضی کند که به دفتر خانه برود و با وکالت دادن،سارا را به عنوان وکیل قانونی خود معرفی کند. در ادامه ی روند بد شانسی‌های خانواده سرچشمه اکنون با حکم تخلیه ی خانه رو به رو شده اند و باید هر چه زودتر خانه را تحویل دهند. مجتبی نیز همچنان در حال تلاش و دلبری برای نزدیک شدن به لیلا اوتادی است.
حال باید دید که در قسمت پنجم نیوکمپ چه اتفاقاتی در انتظار خانواده سرچشمه است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 5 این سریال می‌کنیم.

-  قسمت 7 سریال سیاه چاله
سریال سیاه چاله نام تازه ترین اثر شبکه نمایش خانگی است که از این هفته آغاز به پخش کرده است. سریالی با مضمونی طنز و کمدی که در واقع جایگزینی بر سریال پرطرفدار و محبوب قهوه ترک است. قهوه ترک با حدود 7 ماه نمایش اقتدار و محبوبیت بسیار بالا، انتظار مخاطبین را به شدت افزایش داده است و بنابرین کار سیاه چاله در جذب مخاطب خیلی سخت و دشوار است. کستینگ و بازیگران سیاه چاله، لیست بلندبالا و قابل قبولی است. درون مایه طنز نیز از دیگر نکات مثبتی است که می‌تواند به کمک این سریال بیاید. حضور سعید خانی که از سازندگان موفق فیلم‌های کمدی (لونه زنبور، زاپاس و...) می‌باشد نیز از دیگر امتیاز‌های کار است. کارگردانی سیاه چاله بر عهده حسین نمازی می‌باشد. در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا سیاه چاله نیز می‌تواند انتظارات مخاطبین را برآورده کند یا خیر.•    شما می‌توانید قسمت 7 سریال کمدی و طنز سیاه چاله را از لینک زیر تماشا و یا دانلود کنید:
•    دانلود کنید: قسمت هفتم سریال سیاه چاله

 
موضوع سریال سیاه چاله درباره چه چیزی است؟
در خانه ای قدیمی به طور اتفاقی لوله ای کشف می‌شود که از آن مقادیر زیادی نفت خارج می‌شود. اهالی خانه از این روش می‌خواهند که به ثروت بسیاری دست یابند ولی در این میان برخی دیگر با این کار مخالفند و آن را نوعی دزدی به حساب می‌آورند.
 
چه هنرپیشه‌هایی در سیاه چاله حضور دارند؟
الناز حبیبی, حسن پورشیرازی، ژاله صامتی، شهره سلطانی، عباس جمشیدی فر، غلامرضا نیکخواه، مهران احمدی
 
زمان دقیق پخش سریال سیاه چاله چه روزی است؟
سریال سیاه چاله ساعت 12:00 آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می‌شود که شما می‌توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!
 
زخم کاری 2 (بازگشت) در راه است!
 سریال زخم کاری از جمله سریال‌هایی بود که از همان بدو پخش جنجال بسیاری را به پا کرد و توانست مخاطبان زیادی را به سمت خود بکشاند. درست مدت زمان کوتاهی پس از پایان فصل اول زخم کاری بود که کارگردان اعلام کرد که احتمال ساخت فصل دوم نیز است. چیزی که البته طبیعی بود، با این میزان از استقبال بینندگان، بدیهی بود که سازندگان به فکر ساخت فصل 2 هم بیفتند. تا این که اخیرا خبر ساخت و مراحل پیش تولید و سپس تولید این سریال به گونه رسمی اعلام شد و همینک همگان می‌دانند که فصل دوم زخم کاری با عنوان بازگشت به زودی زود پخش خواهد شد.
 

 
>>>>> فصل دوم زخم کاری: بازگشت <<<<<
 
دانلود فصل دوم زخم کاری
بسیاری از علاقمندان این سوال را دارند که با وجود آسیب یا حتی کشته شدن چند شخصیت داستان، چگونه امکان ساخت فصل دوم وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که ممکن است افرادی که در قسمت آخر زخمی شدند، نمرده باشند و در ادامه داستان جان سالم به در ببرند. گرچه عوامل سازنده اعلام کرده این فصل ارتباطی به فصل 1 ندارد و تنها بازیگران یکسان هستند.
 
صحبت درباره بازیگران زخم کاری 2 شد. در این پروژه با حفظ بازیگران فصل 1 شاهد افزوده شدن چند هنرپیشه دیگر نیز هستیم. در نهایت لیست بازیگران فصل دوم زخم کاری به ترتیب مقابل است: الناز ملک، الهه حصاری، جواد عزتی، جواد‌هاشمی، رعنا آزادی ور، سعید چنگیزیان، کامبیز دیرباز، مرتضا امینی تبار، مهران غفوریان و شاید‌هانیه توسلی (احتمال پایین)
 
منبع: کول دانلود | CoolDl.Net
کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت‌ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی است که سال‌هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال‌ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت‌ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح "رایگان ولی قانونی" و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک‌های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می‌باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم‌های جدید بپردازید. پیشنهاد می‌کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.