کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به جهنم که هالند رکوردم را شکست!

7 خرداد 1402 ساعت 13:58


گروه ورزشی:اندی کول، ستاره سابق منچستریونایتد، می‌گوید این که ارلینگ هالند رکوردش را شکسته برایش هیچ اهمیتی ندارد.به گزارش "ورزش سه"، کول موفق شده بود در فصل 94-1993 در لیگ برتر 34 گل به ثمر برساند و پس از آن تنها آلن شیرر توانست با این رکورد برابری کند. 

این رکورد برای چند دهه پابرجا باقی ماند و هیچ بازیکنی نتوانست به آن دست پیدا کند. حتی درخشش بازیکنانی مانند محمد صلاح هم که بسیار به این رکورد نزدیک شد جواب نداد و او در نهایت در فصل 18-2017 توانست 32 گل بزند. اما حضور هالند در این فصل در ترکیب منچسترسیتی تمامی معادلات را برهم زد و این بازیکن نروژی توانست این رکورد را درهم بشکند و نامش را در تاریخ لیگ برتر به ثبت برساند اما این موضوع باعث ناراحتی کول نشده است. 

این ستاره سابق یونایتد در گفتگو با دیلی میل اظهار داشت: «به جهنم که هالند رکوردم را شکست! صادق هستم. واقعا این که کسی رکوردهای گلزنی را بشکند برایم اهمیتی ندارد چون رکوردها خلق می‌شوند تا شکسته شوند. حالا شاید بعضی از افراد از اظهارات من عصبانی شوند اما مردم پیش از این می‌گفتند که من باید ناراحت و ناامید باشم. چرا؟ چون کسی بیشتر از من موفق به گلزنی شده است؟ 20 سال طول کشید تا کسی بتواند به این رکورد نزدیک شود!»


کد مطلب: 406427

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/406427/جهنم-هالند-رکوردم-شکست

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir