کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

جانشین امیر قلعه‌نویی از اروپا می‌آید

8 خرداد 1402 ساعت 14:30


گروه ورزشی:باشگاه گل گهر سیرجان برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر در تلاش است تا تیمی مدعی را روانه مسابقات کند.پس از جدایی امیر قلعه نویی و حضور او در تیم ملی، حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون انتخاب سرمربی جدید گل گهر مطرح و برخی اسامی آشنا نیز به عنوان گزینه احتمالی هدایت تیم سیرجانی معرفی شدند اما بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد اولویت گل گهر، مربی خارجی است.

 
 
به همین خاطر این باشگاه اکنون چند گزینه خارجی را مد نظر دارد که گفته می‌شود مربیان پرتغالی و اسپانیایی نیز بین آن‌ها وجود دارند.با اینحال اگر مذاکرات گل گهر با مربیان خارجی به نتیجه نرسید، این باشگاه به سراغ گزینه‌های ایرانی نیز خواهد رفت.
 
قرار است ظرف ۷۲ ساعت آینده تکلیف سرمربی گل گهر مشخص شود. این در حالیست که قرارداد حدود ۵۰درصد بازیکنان به اتمام رسیده و هنوز تکلیف آن‌ها مشخص نیست.بازیکنانی مانند محمدحسین اکبرمنادی، شایان مصلح، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، نوید عاشوری، محمد خدابنده‌لو و مرتضی تبریزی قراردادشان تمام شده و با اینکه گفته می‌شود در آستانه جدایی قرار دارند اما تا تعیین تکلیف سرمربی جدید چیزی مشخص نیست.

ضمن اینکه وسلی گومز و کی روش استنلی به پایان قرارداد با گل گهر رسیده‌اند اما اریک بایناما هنوز با این باشگاه قرار دارد. در خصوص ادامه همکاری با این ۳ بازیکن خارجی نیز باشگاه گل گهر قصد دارد پس از انتخاب سرمربی جدید و اعلام نظر او، تصمیم گیری کند.محسن فروزان دروازه‌بان گل گهر از بازیکنانیست که هنوز با باشگاه قرارداد دارند و باید دید وضعیت ادامه همکاری او با تیم سیرجانی به کجا خواهد رسید.


کد مطلب: 406624

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/406624/جانشین-امیر-قلعه-نویی-اروپا-می-آید

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir