کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نمی‌توانیم از نایب قهرمانی خوشحال باشیم

8 خرداد 1402 ساعت 14:49


گروه ورزشی:میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، می‌گوید اگر این تیم به دنبال کسب جایگاه بهتر است، نباید از نایب قهرمانی خوشحال باشد.به گزارش "ورزش سه"، آرسنال این فصل در آستانه کسب عنوان قهرمانی پس از 19 سال انتظار قرار داشت اما این اتفاق رخ نداد و آنها کورس قهرمانی را به منچسترسیتی واگذار کردند. 

این تیم در نهایت موفق شد با کسب 84 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار بگیرد، اما این موفقیت هم برای سرمربی جوان توپچی‌ها کافی نیست و او به دنبال فتح افتخارات بزرگتری است. آرتتا در این باره گفت: «ما از ابتدا می‌خواستیم که این باشگاه را بار دیگر به رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برگردانیم. این هدف اصلی ما از ابتدای فصل بود و هرگز انتظار نداشتیم کار را در این جایگاه به پایان ببریم.

فکر می‌کنم این بهترین رکورد باشگاه و بیشترین تعداد برد در تاریخ این باشگاه باشد. این اتفاق بزرگی است، اما برای قهرمانی کافی نبود. اگر می‌خواهیم واقعا به جایی برسیم، نمی‌توانیم از این جایگاه خوشحال باشیم و باید فصل بعد بسیار بهتر از این عمل کنیم.»آرسنال فصل آینده برای اولین بار پس از فصل 17-2016 در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت. آنها آخرین بار با آرسن ونگر موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شده بودند.


کد مطلب: 406632

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/406632/نمی-توانیم-نایب-قهرمانی-خوشحال-باشیم

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir