به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ ساعت ۱۸:۳۸
کد مطلب : ۴۰۶۷۲۵

چه عاملی بر تغذیه سالم ما مؤثرتر است؟

چه عاملی بر تغذیه سالم ما مؤثرتر است؟
گروه علمی:زندگی سالم می‌تواند دنیای پیچیده‌ای برای پیمایش و طراحی داشته باشد و ما باید به تمام ابعاد آن توجه کنیم.یکی از رویکرد‌های جدید در سلامت می‌گوید: تعریف و پرداخت به فعالیت‌های ورزشی است که برای تغذیه سالم نیز اهمیت دارد. 

محقق دارین اسمیت گفت: در رویداد سلامت ما بر روی تغذیه سالم، مشغول شدن به فعالیت بدنی، خواب بهتر و مدیریت استرس تمرکز خواهیم کرد.تعدادی از موضوعات مختلف وجود دارند که همگی به احساس ما به صورت روزانه کمک می‌کنند. این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده است که به شما کمک کند تا در بسیاری از موضوعات برای داشتن یک سبک زندگی سالم فعالیت صحیح داشته باشید.

در یکی از قدم‌های سلامت ما تأمین کننده بسته غذایی سالم با یک فروشنده غذای محلی برای چندین داوطلب شدیم.سپس برای شروع، فیلمی به نام «بازی تغییر می‌کند» را نشان خواهیم داد که مستندی است که بر عادات غذایی سالم تمرکز دارد.ما یک ناظر محلی نیز خواهیم داشت و چند متخصص در این زمینه هستند تا در برخی موارد افراد معمولی، که سبک زندگی را دنبال می‌کنند و تصمیم می‌گیرند را کمک کند تا احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند.

به علاوه گروهی از متخصصان راه‌هایی را برای افزایش عملکرد ورزشی با تغذیه سالم و ورزش مورد بحث قرار خواهند داد. یجنیفر کربی، داوطلبی که مربی شناست گفت: تأثیر ورزش در من این گونه بوده که سطح انرژیم را بهبود بخشیده است. هر چه رژیم غذایی سالم‌تر باشد، انرژی بسیار پایدارتری خواهم داشت و فکر می‌کنم به من کمک می‌کند سریع‌تر ریکاوری کنم.

او گفت: در واقع با تمرینات خود ریکاوری می‌کنید تا بتوانید روز بعد به صورت فعال کار کنید و گاهی اوقات من شگفت‌زده می‌شوم که چگونه بدن ما می‌تواند خود را تطبیق و به فعالیت هر چند سخت خود ادامه دهد.یادمان باشد وقتی از خود مراقبت می‌کنیم، نتایج آن را در آینده درو می‌کنیم.