به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۴۰۶۸۵۸

والیبال ایران شاهد یک بازگشت غیرمنتظره

والیبال ایران شاهد یک بازگشت غیرمنتظره
گروه ورزشی:فصل آینده لیگ برتر والیبال ایران یکی از عجیب ترین بازگشت ها را خواهد داشت.به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بهبودی، پاسور ۴۵ ساله سابق تیم نیان الکترونیک مشهد با عقد قراردادی  پس از نوزده سال راهی تیم پیکان تهران شد و شاگرد پیمان اکبری شد.

آخرین باری که علیرضا بهبودی در تیم پیکان تهران بازی می‌کرد به سال 83 باز می‌گردد که مقام سوم را با این تیم به دست آورد. او پس از  سال 83 نزدیک به ۱۹ سال در تیم هایی از مشهد، ارومیه، اردکان، تبریز، سیرجان و گنبد توپ زد و دوباره به تیم دوران جوانی خود بازگشته است. جالب اینکه از آخرین ترکیبی که او در پیکان تهران حضور داشت تنها سعید مصطفی وند به بازیگری ادامه می‌دهد و همه خداحافظی کرده اند.

او با تیم پیکان تهران در سال 81 به همراه مرحوم حسین معدنی، دیگر پاسور پیکان با کنار زدن صنام تهران قهرمان لیگ ایران شد و حالا می‌خواهد پس از بیست و یکسال دوباره طعم آن را بچشد. آخرین لیست باشگاه والیبال پیکان تهران در فصل83 که بهبودی در آن حضور داشت:پیمان اكبري، عليرضا بهبودي، محمد منصوري، سعيد مصطفي وند، سعيد رضايي، محمد سليماني، بهنام محمودي ليبرو: احسن شيركوند، حسنی، علی نقدی
سرمربي: پارك كي وون  مربيان: حسين مهرانپوروحسين حسيني، بهمن سلطاني