به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۴۰۶۸۶۵

جایزه بدون مراسم: سیلوا بازیکن فصل چلسی شد

جایزه بدون مراسم: سیلوا بازیکن فصل چلسی شد
گروه ورزشی:تیاگو سیلوا، مدافع باتجربه برزیلی، به عنوان بهترین بازیکن فصل 23-2022 چلسی انتخاب شد.به گزارش "ورزش سه"، چلسی فصل دشواری را پشت سر گذاشت و با فراز و نشیب‌ها و حواشی بسیاری در طول این فصل روبرو شد. 

اخراج توماس توخل و گراهام پاتر و کسب نتایج ضعیف باعث شد که آن‌ها نتوانند مانند سال‌های قبل در جمع چهار تیم صدر جدول قرار بگیرند و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورند. این در حالی است که هزینه قابل توجه انجام شده از سوی مالکان جدید این باشگاه با اعتراض بسیاری از باشگاه‌ها و فوتبال‌دوستان روبرو شده بود اما حتی خریدهای جدید هم کمکی به بهبود شرایط نکردند. 

تیاگو سیلوا در بین معدود بازیکنان حاض در ترکیب آبی‌های لندن بود که توانست نمایش قابل قبولی را ارائه دهد و با اعلام این باشگاه، به عنوان بهترین بازیکن این فصل چلسی انتخاب شد. 

پیش از این اعلام شده بود که امسال قرار نیست مراسمی برای اهدای جوایز یا انتخاب بهترین بازیکنان در زمینه‌های مختلف در این باشگاه برگزار شود.هرچند این اتفاق برای چلسی چندان جدید نیست. آن‌ها پیش از این در سال‌های 2020 و 2021 هم به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا این مراسم را برگزار نکرده بودند و در سال گذشته هم به دلیل اتفاقاتی که برای رومن آبراموویچ رخ داد، این جشن لغو شد.
برچسب ها: فوتبال جهان