به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ ساعت ۰۸:۱۷
کد مطلب : ۴۰۷۱۷۵

پیکه-شکیرا: این داستان جنجالی تمام نمی‌شود!

پیکه-شکیرا: این داستان جنجالی تمام نمی‌شود!
گروه ورزشی: دو ماه پیش شکیرا به همراه دو فرزندش میلان و ساشا شهر بارسلون را ترک کرد تا برای شروع فصل جدیدی از زندگی‌اش، بعد از جدایی از جرارد پیکه، راهی شهر میامی در آمریکا شود.
سفر شکیرا و دو پسرش به آمریکا بعد از آن انجام شد که او در دادگاه با همسر سابق خود توافقی امضا کرد که با شرایطی ویژه حق حضانت ساشا و میلان را به شکیرا سپرد.
در روزهای گذشته و در تعطیلات عید پاک جرارد پیکه راهی میامی شد تا چند روزی را با پسرانش سپری کند. تصاویری که از رابطه صمیمی پیکه با دو فرزندش منتشر شد به شدت مورد توجه قرار گرفت و او به عنوان پدری علاقه‌مند به فرزندانش ستایش شد.

1881940
امروز برخی رسانه‌ها در اسپانیا گزارش دادند که پیکه پس‌فردا بار دیگر به میامی سفر می‌کند تا تعطیلات تابستانی را در کنار دو پسرش سپری کند. پیکه به مدت دو هفته در کنار ساشا و میلان خواهد بود.
اما این خبر جنجالی شده، چرا که نقض توافق‌نامه‌ای است که پیکه و شکیرا در دادگاه امضا کرده بودند. بر اساس این توافق‌نامه که باعث شد این زوج در نهایت بتوانند از هم جدا شوند، حق حضانت فرزندان در اختیار مادر گذاشته شده اما پدر حق دارد در مدت زمان مشخصی به دیدار فرزندانش برود. مشکل اینجاست که در این توافق ذکر شده که در هر ماه ساشا و میلان باید دست‌کم 66درصد از زمان را کنار مادرشان باشند.
1881941
به این ترتیب تعطیلات دو هفته‌ای پیکه و دو پسرش نقض این توافق خواهد بود، چرا که باعث می‌شود ساشا و میلان نیمی از ماه را در کنار مادرشان نباشند. رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند بعید است به این علت کار پیکه و شکیرا دوباره به دادگاه کشیده شود و وکلای دو طرف می‌توانند درباره جزئیات با هم مذاکره و چانه‌زنی کنند.