کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

واکنشی  به شایعه جنجالی درباره وریا غفوری

11 خرداد 1402 ساعت 13:21


گروه ورزشی: ماجرای خداحافظی وریا غفوری از فوتبال تبدیل به حاشیه‌ای جدید شده است. وریا که سابقه ۱۸۵ بازی برای استقلال در کارنامه دارد پیش از دربی تهران که قرار بود روز چهارشنبه برگزار شود با نوشتن متنی اینستاگرامی خبر داد که از فوتبال خداحافظی کرده است.
به گزارش فرارو، وریا در همان متن نوشت که به عنوان تماشاگر قرار است برای تماشای دربی به ورزشگاه آزادی برود تا در بین تماشاگران قرمز و آبی از دنیای فوتبال خداحافظی کند. این اتفاق درحالی در دستور کار وریا قرار گرفته بود که هیچ تصویری از او در زمان دربی منتشر نشد. البته که هواداران دو تیم در دقیقه ۲۱ (شماره پیراهن وریا در استقلال) او را یکصدا تشویق کردند، هرچند که این تشویق با سانسور در تلویزیون در زمان پخش زنده مواجه شد.
پس از بازی، ولی شایعات رنگ دیگری به خود گرفتند و چند منبع غیررسمی خبر از این دادند که به وریا غفوری اجازه حضور در ورزشگاه آزادی داده نشده است. اگرچه هیچ مقام رسمی و یا حتی خود وریا هم به چنین موردی اشاره نکرده اند، ولی استوری تازه مجتبی پوربخش، مجری سابق تلویزیون، به این شایعه دامن زده است. پوربخش با مقایسه وریا با جهان پهلوان تختی ادعا کرده وریا غفوری به ورزشگاه آزادی راه داده نشده است.


کد مطلب: 407216

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/407216/واکنشی-شایعه-جنجالی-درباره-وریا-غفوری

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir