کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

استخوان‌های دشمن را خرد کرده‌ایم 

11 خرداد 1402 ساعت 13:38


گروه سیاسی: فرمانده کل سپاه با بیان اینکه این کشور بر استوانه‌های مستحکم این شهدا باقی است و بدون تردید تا ابد ‌باقی خواهد ماند، تاکید کرد: در همه نبردها استخوان‌های‌ دشمن را خرد کرده‌ایم و ‌همانطور که می‌بینید دشمنان را ذلت از منطقه فرار کردند و من بعد هم دیگر جایی در این منطقه نخواهند داشت.
سردار حسین سلامی با بیان شهادت رمز جاودانگی ملت ایران است، افزرود: اسلام بدون جهاد و ‌شهادت باقی نمی‌ماند زیرا اسلام کلمه حق است. مستکبران این کلمه را برنمی‌تا‌بند و با حق می‌ستیزند و همانطور که در صدر همه کفار با هم در مقابل رسالت پیامیر (ص) ایستاد تا نور خدا را خاموش کنند؛ این بار هم همه کفار، مستکبران، منافقان و مشرکان و خائنان به آرمان‌های این ملت 45 سال است در تلاشند تا ‌به سرنو‌شت این ملت راه پیدا کنند، اما هر بار شکست خورده‌اند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌دشمنان ملت ایران را کاملا ‌می‌‌شناسیم و ‌با سیاست‌ها‌ و روش‌های‌ آنان آشنا هستیم، تصریح کرد: ‌می‌دانیم دشمن چه می‌خواهد‌ و اعماق نیتشان را می‌شناسیم؛ آنها می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند؛  آنها می‌خواهند پیام وحی به مردم نرسد، اما کور خوانده‌اند و قطعا در تمام توطئه‌ها با شکست مواجه خواهند شد.
 سلامی با بیان اینکه مستکبران شهرهای مسلمان را نابوده کرده‌اند و شهرهای  آنان را به شهر ارواح تبدیل کرده‌اند، ادامه داد: ‌اگر ‌به شهرهای عراق و سوریه سری بزنید، خواهید دید ‌دشمنان با مسلمان ‌چه کرده‌اند و هر آنچه آتش اندوحته بودند بر سر مردم بی‌گناه  ریختند‌ و کودکان را زیر خروارها خاک پنهان کردند، چرا که ‌نمی‌خواهن مسلمان عزیز باشند.
وی با بیان اینکه دشمنان ملت‌های مسلمان را تحریم می‌کنند و فشار سیاسی وارد می‌کنند و همه رسانه‌های خود را بسیج ‌‌می‌کنند نا به باورهای جوانان ‌حمله کنند و عفت را مرد‌مان ما بگیرند و این رویای شیطانی دشمنان ماست، اما شهدا نگذاشت دشمنا‌ن به اهداف شومشان برسند، خاطرنشان کرد: این سرزمین امروز در جهان می‌درخشد و هیچ قدرتی یارای ایستادگی در مقابل ما را ند‌ارد و این به برکت خون شهیدان است چرا که آنها برای ما آرامش به ارمغان آوردند‌.
 


کد مطلب: 407220

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/407220/استخوان-های-دشمن-خرد-کرده-ایم

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir