کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

عربستان، مقصد بعدی اسطوره فرانسوی

کریم بنزما پس از 14 سال از رئال جدا شد

11 خرداد 1402 ساعت 18:22


گروه ورزشی: کریم بنزما به پایان کار خود در رئال مادرید رسید. اسطوره فرانسوی پس از سال‌ها حضور در لباس لوس بلانکوس، از این تیم جدا شد و انتظار می‌رود او طی برگزاری یک نشست مطبوعاتی، این خبر را به صورت رسمی اعلام کند.
از ماه‌های گذشته اخبار فراوانی مبنی بر احتمال جدایی مهاجم فرانسوی از لوس بلانکوس به گوش می‌رسید. عربستانی‌ها سفت و سخت زیر پای بنزما نشسته بودند و با ارائه پیشنهادی سرسام‌آور، خواستار جذب این بازیکن شده بودند.
در شرایطی که برخی منابع از ارائه پیشنهاد 400 میلیون یورو برای 2 فصل به این بازیکن خبر داده بودند، اما دو روز پیش بود که فابریزیو رومانو، معروف‌ترین خبرنگار حوزه نقل و انتقالات، اعلام کرد که سعودی‌ها برای هر فصل 100 میلیون یورو به اضافه مزایا و پاداش‌ها به کریم پیشنهاد داده‌اند.

1882339
رئال مادرید و در صدر آنها فلوزنتینو پرز خواستار تمدید قرارداد بنزما شده بودند و در این زمینه نیز تلاش زیادی انجام دادند. با این حال، لوس بلانکوس از این بازیکن خواسته بود تا در سریع‌ترین زمان ممکن تصمیمش را به مدیران باشگاه اعلام کند تا در صورت جدایی، به فکر بازیکن جانشین باشند.
حالا نیز جیانلوکا دی مارزیو، خبرنگار معتبر شبکه اسکای ایتالیا، در خبری مدعی شد که بنزما پس از جلسه‌ای که با مادریدی‌ها برگزار کرده، از تمایلش برای جدایی و حضور در فوتبال عربستان خبر داده است.
دی مارزیو نوشته است که جدایی بنزما قطعی است و او تصمیم خود را همین بعدازظهر در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام خواهد کرد. بدین ترتیب کریم پس از 14 سال حضور در لباس رئال مادرید، به دوران حضور خود در پایتخت اسپانیا پایان می‌دهد و پیشنهاد سرسام‌آور عربستان سعودی را می‌پذیرد.
1882340
برنده توپ طلا در سال 2023، با لوس بلانکوس در 647 بازی در تمامی رقابت‌ها 353 گل به ثمر رساند و 165 پاس گل داد و در مجموع 23 عنوان قهرمانی را در طول مدت حضورش در اسپانیا به دست آورد.
گفته می‌شود که دولت عربستان برای دریافت میزبانی جام جهانی 2030، به دنبال جذب ستارگان بزرگ دنیای فوتبال است و حتی به بنزما این پیشنهاد را داده تا خودش بتواند مقصد بعدی‌اش را انتخاب کند، هر چند که احتمالا او راهی الاتحاد می‌شود. پس از کریستیانو رونالدو، حالا مهاجم تیم ملی فرانسه دومین نام بزرگی است که راهی عربستان می‌شود.
1882338


کد مطلب: 407259

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/407259/کریم-بنزما-14-سال-رئال-جدا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir