به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ ساعت ۰۹:۳۶
کد مطلب : ۴۰۷۴۶۹

دردسر جدید ریکاردو ساپینتو برای استقلال!

دردسر جدید ریکاردو ساپینتو برای استقلال!
گروه ورزشی:ماجراها و دردسرهایی که سرمربی استقلال در بازی مقابل پرسپولیس درست کرد تمام شدنی نیست.به گزارش خبرآنلاین، ریکاردو ساپینتو در فینال جام حذفی پس از اینکه استقلال توانست گل مساوی را به ثمر برساند رفتار عجیب و غریبی نشان داد که موجب دریافت کارت قرمز و وقفه چند دقیقه‌ای در ادامه رقابت شد.
 
حرکات او به گونه‌ای بود که حتی صدای بعضی از نمایندگان مجلس را هم درآورد و به نظر می‌رسد دوران حضورش در استقلال به پایان رسیده باشد اما دردسرهایش برای این باشگاه نه تنها خاتمه پیدا نکرده است، بلکه از قرار معلوم همچنان ادامه دارد. عصر امروز از مدیران فدراسیون فوتبال این نکته را شنیدیم که اگر کمیته انضباطی حکم سرمربی استقلال را به صورت غیابی صادر کند، حتی اگر ریکاردو ساپینتو دیگر در ایران نباشد، جدا از اینکه حکم صادر شده به اطلاع فیفا می‌رسد، جریمه نقدی مرتبط با آن نیز به باشگاه استقلال ابلاغ خواهد شد تا مبلغ مورد نظر از میزان درآمدهای این باشگاه کم شود.
 
این طور که مدیران فدراسیون می‌گویند ساپینتو هنگام انجام آن حرکات و دریافت کارت قرمز تحت قرارداد باشگاه استقلال بوده و این باشگاه باید مسئولیت کارهایش را برعهده بگیرد روی همین اصل حتی اگر با مرد پرتغالی قطع همکاری هم بکند، پرداخت جریمه نقدی احتمالی این مربی به واسطه فینال جام حذفی برگردن استقلالی‌ها خواهد بود.