به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب : ۴۰۷۵۷۲
الغرافه باز هم یک مربی استقلالی استخدام می‌کند

تیم استراماچونی، مشتری جدید ساپینتو!

تیم استراماچونی، مشتری جدید ساپینتو!
گروه ورزشی: پس از گذشت سه روز از دربی پایتخت، همچنان وضعیت نیمکت استقلال نامشخص است. از گفته های مدیران باشگاه استقلال اینگونه به نظر می رسد که آنها قصدی برای ادامه همکاری با ریکاردو ساپینتو ندارند اما در سوی مقابل این سرمربی پرتغالی روز گذشته در نامه ای اختصاصی به ورزش سه، از تمایلش برای تمدید قرارداد خبر داد.
استقلالی ها منتظر برگزاری مجمع عمومی و تعیین تکلیف مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره هستند تا وضعیت نهایی نیمکت تیم نیز مشخص شود. حالا از یونان خبر می رسد که باشگاه الغرافه قطر خواستار جذب ریکاردو ساپینتو شده تا او را جایگزین پدرو مارتینز کند.
روزنامه گاتزتا یونان در خبری نوشت که ساپینتو در الغرافه جانشین مارتینز می شود. این روزنامه نوشته است که در قطر، ماندن سرمربی پرتغالی در جمع پلنگ ها را چندان قطعی نمی دانند و از هموطنش ریکاردو ساپینتو به عنوان جایگزین احتمالی او یاد می کنند.
گاتزتا نوشته که به نظر می رسد شایعات جدایی در اطراف پدرو مارتینز افزایش یافته است، جایی که او نوامبر گذشته راهی تیم قطری شد و فصل را در رتبه ششم به پایان رساند. براساس گزارشات قطری، از هموطن مارتینز یعنی ریکاردو ساپینتو به عنوان جایگزین احتمالی او یاد شده است.
گاتزتای یونان تنها رسانه ای نیست که به این موضوع پرداخته است. رسانه fosonline نیز با انتشار همین خبر نوشت که از رسانه های قطری اینگونه به گوش می رسد که کار سرمربی سابق المپیاکوس در الغرافه به پایان خود نزدیک شده و ساپینتو جانشین او خواهد شد.
وب سایت sportal هم نوشت وضعیت پدرو مارتینز در قطر مبهم است. او به درهای خروج از الغرافه نزدیک شده است و کسب رتبه ششم و فرم ضعیف تیم در نیم فصل دوم، مدیران باشگاه را ناامید کرده است. او فصل را در قطر با سه شکست سنگین پیاپی به پایان رساند و باعث شد تا سران باشگاه را به سمت اتخاذ تصمیمات مهم سوق دهد.
براساس گزارشات منتشر شده از این کشور خاورمیانه ای، انتظار می رود که سرمربی سابق المپیاکوس از الغرافه جدا شده و هموطن او یعنی ریکاردو ساپینتو به عنوان جانشین او انتخاب شود.