به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۴۰۷۸۲۳

فقط 48 ساعت تا پیوستن لیونل مسی به الهلال!

فقط 48 ساعت تا پیوستن لیونل مسی به الهلال!
گروه ورزشی:روزنامه عکاظ مدعی است که لیونل مسی پس از امضای قرارداد با الهلال، ظرف 48 ساعت آینده نیز وارد ریاض می شود.به گزارش "ورزش سه"، دوران حضور لیونل مسی در پاریس سن ژرمن به پایان رسید و فوق ستاره آرژانتینی شب گذشته از این تیم جدا شد. ابهامات درباره آینده کاپیتان قهرمان جام جهانی به اوج خود رسیده و هنوز نظریه های مختلف برای تعیین مقصد او وجود دارد.

لئو روزهای متمادی در انتظار تعیین تکلیف اختلافات مالی میان بارسلونا و لالیگا بود. کشمکشی که تا این لحظه بی نتیجه بوده و حالا مسی را به سمت گزینه های دیگر سوق داده و صد البته بزرگترین پیشنهاد تاریخ؛ قرارداد سرسام آور برای پیوستن به الهلال.روزنامه عکاظ عربستان که یک روزنامه تخصصی ورزشی نیست ولی اخبار فوتبالی آن همواره موثق و مورد اعتماد بوده، از 48 ساعت کلیدی تا رقم خوردن بزرگترین انتقال تاریخ خبر داده است. این روزنامه مدعی است که لیونل مسی به زودی راهی الهلال می شود.

روزنامه عکاظ در گزارش امروز خود اینگونه آورده است:پیش بینی می شود لیونل مسی آرژانتینی که با کشورش در جام جهانی 2022 تاج گذاری، پس از دیدار با هیئت عربستانی که در پایتخت فرانسه به سر می برند، قرارداد انتقال خود به الهلال را امضا کند.او طی 48 ساعت آینده و برای انجام معارفه رسمی، وارد شهر ریاض می شود تا از او رونمایی شود. هنوز ارزش قرارداد و دستمزد بازیکن و همچنان مدت زمان آن مشخص نشده است.

عکاظ در ادامه با اشاره به اینکه نخستین بار خبر ورود پدر مسی که مدیربرنامه او نیز محسوب می شود، آورده است:عکاظ پیش از این در تاریخ 14 مارس از ورود خورخه مسی به ریاض خبر داده بود. این اتفاق پس از اطمینان از عدم تمدید با تیم پارسی و همچنین ورود لیونل مسی به دوره 6 ماه پایانی قراردادش رخ داد جایی که او حق دارد با هر باشگاهی که تمایل داشته باشد، قرارداد امضا کند.پدر مسی برای اطلاع از وضعیت اقامت پسرش در ریاض و بازدید از مکان زندگی او وارد عربستان شد تا بدین صورت بهترین بازیکن جهان به همراه کریستیانو رونالدو پرتغالی، دوران پایانی حرفه ورزشی خود را در عربستان سپری کنند.
برچسب ها: لیونل مسی