به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب : ۴۰۷۹۰۵
دنیای فوتبال بی‌خدا شد؛

ابراهیموویچ هم از فوتبال خداحافظی کرد

ابراهیموویچ هم از فوتبال خداحافظی کرد
گروه ورزشی: میلان در بازی هفته پایانی سری آ دیشب در سن سیرو به مصاف هلاس ورونا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی دست پیدا کرد.
زلاتان ایبراهیموویچ مصدوم بود و به همین دلیل در بازی حضور نداشت. با این حال، تماشاگران در سن سیرو، مدیران باشگاه و هم‌تیمی‌هایش با او خداحافظی کردند.
این بازیکن 41 ساله حتی قبل از شروع بازی اشک می‌ریخت، اما پس از بازی در آغوش پائولو مالدینی قرار گرفت و به گریه کردن ادامه داد.
او در تلاش برای مقابله با اشک‌هایش خطاب به طرفداران حاضر در سن سیرو سخنرانی کرد و به طرز شگفت انگیزی اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی می‎‌کند.
1883538
ایبرا گفت: "خاطرات و احساسات زیادی در این ورزشگاه وجود دارد. اولین باری که رسیدم به من احساس خوشبختی دادید، بار دوم به من عشق دادید. می‌خواهم از خانواده‌ام و همه کسانی که به من نزدیک هستند به خاطر صبرشان تشکر کنم. می‌خواهم از خانواده دومم تشکر کنم. بازیکنان، مربی و کادرش به خاطر مسئولیتی که به من دادند."
تا آخر عمر میلانیستا خواهم بود
می‌خواهم از مدیران به خاطر فرصتی که به من دادند تشکر کنم. آخرین اما نه کم اهمیت‌ترین، این است که می‎‌‌خواهم از صمیم قلب از شما هواداران تشکر کنم. شما با آغوش باز از من استقبال کردید و من تا پایان عمر میلانیستا خواهم بود.
1883537
وقت خداحافظی است
وقت آن است که از فوتبال خداحافظی کنیم، اما نه با شما. خیلی سخت است، احساسات بسیار زیادی وجود دارد. اگر خوش شانس باشید شما را در اطراف می‌بینم. فورتزا میلان و خداحافظ."
زلاتان برای دومین دوره در ژانویه 2020 به میلان بازگشت. در مجموع، او در 163 بازی 93 گل به ثمر رسانده است که فصل گذشته به همراه روسونری قهرمانی در سری آ را به دست آورد. او در فصل 11-2010 هم قهرمانی در ایتالیا را به همراه این تیم جشن گرفته بود.
1883536