کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ساعت کاری مترو و اتوبوس تهران تغییر کرد

16 خرداد 1402 ساعت 11:25


گروه جامعه:رئیس شورای شهر تهران به تغییر ساعت کاری ادارات اشاره کرد و گفت: ساعت ارائه خدمات در مترو 4:30 و در اتوبوس 5 صبح تعیین شده است.مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات گفت: شهرداری تهران در این زمینه اطلاعیه‌ای صادر کرد. ساعت ارائه خدمات در مترو ۴:۳۰ و اتوبوس ۵ صبح است.
 

به گفته چمران، خطوی بی‌آرتی هم به صورت ۲۴ ساعته فعال هستند.رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ساعت کاری مترو گفت: قطعا نیروهای مترو با توجه به ساعت کاری در نظر گرفته شده با سختی روبه‌رو می‌شوند که در این بخش باید مدیریت بهره‌برداری تدابیری اتخاذ کند.

وی با بیان اینکه تغییر ساعت امسال با سال گذشته متفاوت نیست، گفت: سال گذشته یک ساعت ساعت‌ها جلو کشیده شد در نتیجه یک ساعت هم زمان کار زودتر بود. با محاسبه صورت گرفته زمان کار در سال جاری همانند سال گذشته است.رئیس شورای شهر تهران در خصوص ارائه لایحه صیانت از باغات شهر گفت: لایحه‌ای توسط معاونت شهرسازی شهرداری تهران ارائه شده البته شورا نیز نظرات خود را اعلام می‌کند و طی چند روز آینده لایحه به شورا ارائه می‌شود.به اعتقاد چمران این لایحه قطعا متفاوت از لوایح گذشته شورا و شهرداری تهران در رابطه با صیانت از باغات خواهد بود.


کد مطلب: 408166

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/408166/ساعت-کاری-مترو-اتوبوس-تهران-تغییر

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir