به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب : ۴۰۸۳۳۷

استقلالی‌ها به دنبال جذب امیر عابدزاده

استقلالی‌ها به دنبال جذب امیر عابدزاده
گروه ورزشی:شایعه شده که باشگاه استقلال به دنبال جذب بازیکنی است که سابقه حضور در پرسپولیس را داشته است.شکست استقلال در دربی تهران باعث انتقادات گسترده هواداران این تیم از تک‌تک بازیکنان و به خصوص سیدحسین حسینی شده است. با وجود ادعای کارشناسان مبنی بر این‌که روی گل دوم پرسپولیس سیلوا و آرمان رمضانی مقصر بودند اما هواداران استقلال هجمه‌های فراوانی را علیه گلر تیمشان ایجاد کردند تا جایی که علیرضا بیرانوند هم در حمایت از حسینی مدعی شد او روی گل‌های خورده در دربی مقصر نبوده است.
 
با این هجمه‌ها شایعه شده که باشگاه استقلال به دنبال جذب بازیکنی است که سابقه حضور در پرسپولیس را داشته است. امیر عابدزاده که پدرش هم زمانی دروزاه‌بان استقلال بود و دو روز قبل از باشگاه اسپانیایی به صورت رسمی جدا شد، گزینه پیوستن به استقلال محسوب می‌شود. لژیونر فوتبال ایران البته اولویتش حضور در فوتبال اروپا است اما یکی از گزینه های باشگاه استقلال محسوب می شود.

هر چند عملکرد وی در فصل گذشته به شکلی نبوده که استقلالی‌ها استقبال گسترده‌ای ازو نشان بدهند اما تجربه نشان داده که بازیکنان جدید تیم‌های استقلال و پرسپولیس همواره در ابتدا مورد حمایت هوادارانشان قرار می‌گیرند.
با این وجود شاید عابدزاده کوچک فصل آینده درون دروازه استقلال قرار بگیرد و باید دید با این شرایط حسینی با او رقابت می‌کند یا استقلال را ترک خواهد کرد.
برچسب ها: امیر عابدزاده