کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کماندار ایران فینالیست کاپ آسیا شد

17 خرداد 1402 ساعت 17:31


گروه ورزشی: کماندار تیم‌ملی ایران موفق شد به فینال مسابقات کاپ آسیا در سنگاپور صعود کند.به گزارش ایسنا، مسابقات مرحله حذفی مرحله سوم کاپ آسیایی سنگاپور صبح امروز در ماده ریکرو بانوان و کامپوند مردان برگزار شد و نمایندگان ایران به مصاف رقبای خود رفتند و پالیزبان موفق شد به فینال این مسابقات راه پیدا کند.
 

محمدصالح پالیزبان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۴ مقابل کمانداری از هنگ‌کنگ به پیروزی رسید. وی در دور بعد به مصاف کمانداری از استرالیا رفت و با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۵ به برتری رسید. وی در یک چهارم نهایی به مصاف نماینده فیلیپین رفت و با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۶ به پیروزی رسید و به جمع ۴ کماندار برتر مسابقات راه یافت. پالیزبان در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۱۵۰ بر ۱۴۶ مقابل کمانداری از هند به پیروزی رسید و ضمن صعود به فینال، مدالش را قطعی کرد. وی در دیدار پایانی به مصاف نماینده مالزی می‌رود.

دیدار فینال این مسابقه روز شنبه ۲۰ خرداد و از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.اما میلاد رشیدی دیگر کماندار ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۳ مقابل کمانداری از بوتان شکست خورد.آرمین پاکزاد در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۹ مقابل محمدعلی کریمی دیگر کماندار ایرانی به پیروزی رسید. وی در یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از کره‌جنوبی رفت و با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۷ شکست خورد.

در ریکرو بانوان، یسنا پورماهانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف مهتا عبداللهی دیگر کمانداری ایرانی رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ شکست خورد.مهتا عبداللهی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف یسنا پورماهانی دیگر کمانداری ایرانی رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید. وی در دور یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از کره‌جنوبی رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد.مبینا فلاح پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کمانداری از ویتنام رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد.


کد مطلب: 408502

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/408502/کماندار-ایران-فینالیست-کاپ-آسیا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir