به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۲
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ ساعت ۲۰:۲۸
کد مطلب : ۴۰۸۵۲۹

مسی انتخاب کرد؛ نه عربستان، نه بارسلونا

مسی انتخاب کرد؛ نه عربستان، نه بارسلونا
گروه ورزشی: لیونل مسی به اینتر میامی خواهد پیوست و بازی در لیگ حرفه‌ای آمریکا را به بازگشت پراحساس به بارسلونا و پیشنهاد پر زرق و برق عربستانی‌ها ترجیح داده است.
به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان و ستاره تیم ملی آرژانتین تصمیم گرفته به جنوب فلوریدا برود و در تیم اینتر میامی بازی کند. البته نام بارسلونا در میانه گمانه‌زنی‌ها درباره آینده مسی مطرح شد و خورخه مسی، پدر او، اعلام کرد اولویت با بارسا است اما با در نظر گرفتن وضعیت مالی بی‌ثبات باشگاه بعید است بهترین گلزن تاریخ بارسلونا به آنجا برگردد.
جذب مسی می‌تواند جان تازه‌ای به میامی مستاصل ببخشد که در جدول کنفرانس شرق در رده آخر نشسته است. این در حالی است که تیم ملی آرژانتین هم برنامه دارد تا یک مرکز تمرین در جنوب فلوریدا بنا کند.
روزنامه ورزشی اکیپ، چاپ فرانسه، گزارش کرده که مسی و همسرش ترجیح داده‌اند در عربستان زندگی نکنند؛ ضمن اینکه بی‌اعتمادی به خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا نیز سبب شده تا نظر مساعدی نسبت به بازگشت به نوکمپ نداشته باشند.
پیشنهاد کلان از عربستان در حالی به دست مسی رسیده که صندوق سرمایه‌گذاری عمومی این کشور پول زیادی برای جذب ستاره‌های پا به سن گذاشته خرج می‌کند تا پای آن‌ها را به عربستان باز کند. در این بین، جواب رد مسی به آن‌ها می‌تواند نقطه منفی در کارنامه این تلاش‌ها باشد چرا که عربستان قصد داشت رقابت مسی و رونالدو را در لیگ این کشور تجدید کند و توجه زیادی را معطوف خود کند.

 
برچسب ها: لیونل مسی