به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۱:۱۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب : ۴۰۸۶۳۵

زیدان به پاری‌سن‌ژرمن جواب رد داد

زیدان به پاری‌سن‌ژرمن جواب رد داد
گروه ورزشی: در حالی که برکناری گالتیه هنوز توسط پاریسی‌ها رسمی نشده، گزارش‌ها حاکی از این است که مربی سابق نیس تنها یک سال پس از پیوستن به پاریس اخراج خواهد شد و حتی لوییس کمپوس، مشاور ورزشی پاری‌سن‌ژرمن به او اطلاع داده که دیگر مربی تیم نیست.
زیدان قبل از استخدام گالتیه گزینه نخست مدیران پاری‌سن‌ژرمن بود و بعد از اخراج او باز هم گزینه اصلی پاری‌سن‌ژرمن است، اما حالا روزنامه لو پاریزین، چاپ فرانسه گزارش کرده که زیدان دوباره پیشنهاد آن‌ها را نپذیرفته است. 
به این ترتیب آن‌ها سراغ گزینه بعدی می‌روند. در فهرست پاری‌سن‌ژرمن نام یولیان ناگلزمان، لوییس انریکه و ژابی آلونسو دیده می‌شود.
اما گالتیه هم بی‌کار نخواهد ماند، چرا که از او به عنوان گزینه مارسی برای پر کردن جای خالی ایگور تودور نام برده می‌شود. تودور کروات تابستان گذشته با قراردادی دو ساله به مارسی پیوست اما هفته گذشته اعلام کرد به دلایل شخصی و حرفه‌ای از این باشگاه خواهد رفت.
به این ترتیب، با جدایی تودور، مارسی هم به دنبال مربی جدید می‌گردد و نام غافلگیر کننده‌ای که در فهرست این تیم وجود دارد، گالتیه است که مربی تیم رقیب بوده. با این حال، باید دید آیا گالتیه بعد از اخراج از پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد از نظر روحی و روانی به خود استراحت بدهد یا بلافاصله سراغ یک شغل جدید خواهد رفت.