به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۱:۱۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ ساعت ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۴۰۸۷۳۷

تنها بازیکنی که فرگوسن از نداشتنش افسوس خورد

تنها بازیکنی که فرگوسن از نداشتنش افسوس خورد
گروه ورزشی:سر الکس فرگوسن بازیکنی را نام برد که آرزو داشت او را به خدمت بگیرد، اما نتوانست.سر الکس فرگوسن در طول ۲۷ سال حضورش در یونایتد هدایت برخی از بزرگ‌ترین نام‌های فوتبال جهان را بر عهده داشت. کریستیانو رونالدو، وین رونی، رایان گیگز و پل اسکولز تنها برخی از نام‌هایی هستند که زیر نظر فرگوسن در اولدترافورد بازی کرده‌اند. اما همیشه یک نفر هست که باید باشد، ولی نیست! در مورد فرگوسن، آن فرد، پل گاسکوئین بازیکن سابق تیم ملی انگلیس بود.
 
هنگامی که گری نویل از فرگوسن خواست به سوالات مخاطبان SPORTbible پاسخ دهد، فرگوسن هیچ شکی در مورد نام‌بردن از ستاره سابق نیوکاسل، تاتنهام و رنجرز به عنوان بازیکنی که آرزو داشت او را به خدمت بگیرد، نداشت.
 
فرگوسن پس از مشاهده درخشش فردی گاسکوئین در بازی نیوکاسل مقابل یونایتد، سعی کرد او را به خدمت بگیرد، ولی گاسکوئین از قبل با تاتنهام توافق کرده بود.فرگوسن افزود: ما او را نگرفتیم و فکر می‌کنم، با نگاهی به گذشته او اشتباه بزرگی را مرتکب شد. ما بازیکنانی در یونایتد داشتیم که از او مراقبت می‌کردند و او می‌توانست بهتر از این شود، ولی آن پسر جوان به لندن رفت و بلعیده شد. فکر می‌کنم این اشتباه بزرگی از سوی او بود.

او بازیکن شگفت‌انگیزی بود. من عاشق قدرتش بودم. او خط هافبک من را در دیدار یونایتد و نیوکاسل نابود کرد. بعد از بازی به مارتین ادواردز [رییس سابق منچستریونایتد]در راه خانه گفتم: «با این پسر قرارداد ببند. دوشنبه با او تماس بگیر! اما او قبلاً با تاتنهام توافق کرده بود که واقعاً مایه تاسف بود.»
برچسب ها: سرالکس فرگوسن