کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

استقلال زمین تمرین قدیمی خود را از دست داد!

19 خرداد 1402 ساعت 13:03


گروه ورزشی:مجموعه انقلاب در یک مزایده به شرکت جدیدی واگذار شد تا استقلال نتواند از این زمین تمرینی استفاده کند.به گزارش "ورزش سه"، یکی از نکات منفی در کارنامه مدیریت پیشین استقلال، از دست دادن مجموعه انقلاب است. زمین تمرینی که آبی پوشان طی سال‌های گذشته در آنجا مشغول تمرین بودند، ولی حالا دیگر قادر به حضور در این مجموعه نیستند.

در دوره مدیریت آجورلو، تلاش‌های زیادی برای حفظ مجموعه انقلاب و توسعه و تجهیز آن صورت گرفت و هم در زمان فرهاد مجیدی و هم سرمربیگری ساپینتو، آبی‌ها در این مجموعه تمرینات خود را برگزار کردند.اما با برکناری مصطفی آجورلو، قرارداد آبی پوشان با این مجموعه نیز به پایان رسید و مدیریت بعدی نیز تلاشی برای حفظ این زمین تمرینی انجام نداد. شرکت توسعه نیز بنا داشت تا اگر استقلال قراردادش را تمدید نکند، با مزایده به یک بهره بردار جدید واگذار کند.

ظاهرا علی فتح‌الله‌زاده قصد داشته است بدون هزینه اضافی و از طریق ارتباطات خود با وزیر ورزش، این زمین تمرینی را برای آبی‌ها حفظ کند که مشخص نیست به چه دلایلی این کار صورت نگرفته است.در نهایت نیز شرکت توسعه، مجموعه انقلاب را به مزایده گذاشت و یک شرکت توانست در آن برنده شود تا باشگاه استقلال زمین تمرین انقلاب را از دست بدهد. حالا مشخص نیست که آبی‌ها برای فصل بعد، چه مکانی را به عنوان زمین تمرین دوم خود انتخاب خواهند کرد.


کد مطلب: 408786

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/408786/استقلال-زمین-تمرین-قدیمی-خود-دست

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir