کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ستاره اتریشی اولین خرید تابستانی بایرن

19 خرداد 1402 ساعت 13:07


گروه ورزشی:کنراد لایمر، ستاره اتریشی لایپزیش، با امضای قراردادی رسما به بایرن مونیخ پیوست.به گزارش "ورزش سه"، قرارداد لایمر با لایپزیش در انتهای فصل 23-2022 به پایان رسید و او تصمیم گرفت که به عنوان بازیکن آزاد راهی بایرن مونیخ شود.

پیش از این گفته شده بود که این بازیکن در ماه ژانویه و با ورود به شش ماه پایانی قراردادش با لاپیزیش، با بایرن مونیخ وارد مذاکره شده و قراردادی را با این باشگاه به امضا رسانده است اما اعلام رسمی این قرارداد دقایقی پیش از سوی باشگاه بایرن انجام شد. قرارداد این ستاره اتریشی با بایرن چهارساله است و به این ترتیب او حداقل تا پایان سال 2027 در آلیانز آرنا به میدان خواهد رفت. 

لایمر پس از امضای قراردادش با بایرن به سایت این باشگاه گفت: «این رؤیایی است که برای من به حقیقت تبدیل شده است. بایرن یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیاست و من با تمام وجود برای این باشگاه و هوادارانش بازی خواهم کرد. بایرن همیشه بالاترین اهداف را داشته و من هم همیشه همین‌طور بوده‌ام. من در حال حاضر در جایگاه درستی قرار دارم.من هرگز توان باختن ندارم. همیشه چه در زمین بازی و چه در هر جای دیگری با تمام وجودم تلاش می‌کنم. از زمانی که بچه کوچکی بودم همین شکلی بودم. در هر بازی و در هر تمرین همیشه صددرصد توان من را می‌بینید. این چیزی است که باید از من انتظار داشته باشید.»


کد مطلب: 408788

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/408788/ستاره-اتریشی-اولین-خرید-تابستانی-بایرن

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir