به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ساعت ۱۷:۳۷
کد مطلب : ۴۰۹۰۷۰

استخدام رانتی پسر یک مدیرکل، جنجالی شد

استخدام رانتی پسر یک مدیرکل، جنجالی شد
گروه فیلم: پاسخ عجیب مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌ شرقی به خبرنگاران که پرسیده بود چرا پسرت را در شرکت استخدام کردی: از لج شما هم که شده پسرم را جاهای بهتر هم می‌برم!

 خبرنگار از مدیرکل درباره استخدام پسرش در شرکت عمران سهند سوال می‌پرسد که او می‌گوید: پسرم استخدام نشده و مهندس عمران است و در یک شرکت کار می‌کند که مشاور شرکت عمران است. ولی در آینده ممکن است در یک چنین جایی هم مشغول به کار شود!

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود خطاب به خبرنگاران گفته است «برای درآوردن حرص شما هم شده، پسرم را جای بهتر هم می‌برم!»
....
مرجع : دانشجو

۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ۱۹:۰۶
یه مرد پیدا نمیشه بزنه تو دهن این مردک دزد گردن کلفت؟ دیگه دزدی ها و گردن کلفتی هاشون علنی شده انگار سهم پدر نداشته شونو از مردم و مملکت میخوان، گناه ما چیه که تو این خراب شده بدنیا اومدیم و باید همه این بدبختی ها و گرفتاری های ناشی از دزدی و عملکردهای غلط چنین مثلا مسئول هایی رو تحمل کنیم تا بمیریم؟ (431893)
۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ۱۹:۰۷
همه شما رسانه ها هم به اون بالایی ها وصلید،یا اینوری ها یا اونوری ها (431894)
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۳/۲۱ ۰۶:۴۷
تا خلافت اسلامی مطلقه است همین اش است و همین کاسه. (431929)
غضنفر
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۳/۲۱ ۱۰:۴۰
چند سال پیش وزیر کشور فرانسه یک کار این جوری انجام دا که بلافاصله پس از رسانه ای شدن موضوع استعفا داد امیدوارم مسولین ما هم یاد بگیرند (431938)
۱۴۰۲/۰۳/۲۱ ۱۱:۵۳
باید مشخص بشه که واقعا استخدام شده یا نه ولی در هر حال با وجود اینکه کلی آدم با تجربه این روزها بکار هستند فرزندان کم تجربه و بی سواد مسئولین و سرداران در بهترین شغل ها و مسئولیت ها مشغول به کارند. (431946)
اس ام
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۳/۲۱ ۱۵:۱۸
وقتی میگن مدیرخوب یعنی چی یعنی مدیری که جزخداورضای خدانظربه هیچی نداره این مدیرم که شمادیدین این ازهماجنس مدیران خداترس هستش اصلا پارتی بازی یارابته فسادکاری نداره ی پسرازخودش احتیاج شهرداری بوده خوب کاربهش داده اقاسوالم ازش پرسیدن شاکی هم شد خوب این مدیرشرف ندارعزیزان (431960)