به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ ساعت ۱۸:۵۳
کد مطلب : ۴۰۹۰۹۵

غش کردن زن شوهرکش در دادگاه

غش کردن زن شوهرکش در دادگاه
گروه فیلم: زنی در دادگاه کالیفرنیا پس از شنیدن حکم سنگین زندان در توطئه ناموفق قتل شوهرش که هدف گلوله قرار گرفت، اما جان سالم به در برد، غش کرد.
....
به گزارش فرارو، دیانا لاوجوی و ولدون مک دیوید جونیور قاتل اجاره ای و تفنگدار سابق دریایی، به طور جداگانه به اتهاماتی از جمله توطئه برای ارتکاب قتل محکوم شدند.وقتی دیانا از حال رفت و افتاد، اعضای خانواده اش گریه کردند و خواستند که به او کمک کنند. قاضی کالینوفسکی دادگاه را خالی کرد تا این زن ۴۵ ساله بتواند تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گیرد.

یک گزارشگر تلویزیونی گفت که به نظر می‌رسد او شوکه شده است.پس از شروع مجدد دادگاه، همان هیئت منصفه احکام مجرمیت مک دیوید را صادر کردند. در حالی که خانواده اش تماشا می‌کردند، این مرد ۵۰ ساله سرش را بین دستانش گرفت و گریه کرد.

دیانا لاوجوی، اهل کارلزباد ایالت کالیفرنیا با حداقل ۲۵ سال حبس ابد مواجه است. مک دیوید هم که ماشه را کشید، با ۵۰ سال زندان روبروست.در زمان تیراندازی، لاوجوی و همسرش، مولویهیل، در بحبوحه طلاق بودند. دو طرف به توافق رسیدند که حضانت پسر کوچکشان را تقسیم کنند و دیانا ۱۲۰۰۰۰ دلار به مولویهیل بپردازد.ارین رید، کارشناس هیئت منصفه گفت: او نمی‌خواست حضانت را تقسیم کند و نمی‌خواست ۱۲۰۰۰۰ دلار به شوهرش بدهد.
برچسب ها: قتل کالیفرنیا