به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۴۱۹۱۵۶

سه روز حساس برای حامد حدادی

سه روز حساس برای حامد حدادی
گروه ورزشی:کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران گفت: قبل از سفر تیم ملی بسکتبال به روسیه مشخص می‌شود که در مسابقات جهانی می‌توانم به تیم ملی کمک کنم یا خیر.حامد حدادی در حاشیه بازید سرپرست کاروان ایران از درمانگاه آزادی و تیم پزشکی اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو بیان کرد: هشت صبح به درمانگاه آمدیم و آزمایش‌های خود را انجام دادیم. همچنین معاینات چشم‌پزشکی، ارتوپد و قلب را انجام دادیم. برای ورزشکاران مهم است این مسائل چک شود و پزشکان فدراسیون پزشکی ورزشی در جریان وضعیت ورزشکاران باشند.
 
حدادی در مورد آخرین وضعیت مصدومیت خود تاکید کرد: وضعیتم خوب است، بد نیست. تمرینات را دو، سه هفته است که شروع کردم و کار تیمی را از این هفته شروع می‌کنیم. در این سه، چهار روز قبل از سفر تیم به روسیه مشخص می‌شود که می‌توانم با تیم ادامه بدهم یا نه. امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید. بدنم یک مقدار ضعیف شده است و نمی‌توانم فشار بیش از حد بیاوریم.
 
او در مورد اصرار هاکان دمیر به حضور حدادی در تیم ملی برای مسابقات جهانی تصریح کرد: مشخص نیست. آرزو دارم به تیم ملی کمک کنم. اگر بودم کمک می‌کنم در غیر این صورت آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم.کاپیتان تیم ملی در مورد خط خوردن محمد جمشیدی از تیم ملی نیز گفت: همه محمد را دوست داریم و تصمیم مربی است و تمام مسئولیتش نیز با مربی است. من به عنوان بازیکن کارم را انجامی‌دهم و سعی می‌کنم کمک کنم. با محمد هم صحبت کردم و برای تیم آرزوی موفقیت کرد.
مرجع : فرارو
برچسب ها: حامد حدادی