به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب : ۴۲۷۰۱۸

واعظ صدا وسیما: بعد از نابودی اسرائیل به جنگ با عربستان می‌رویم!

واعظ صدا وسیما: بعد از نابودی اسرائیل به جنگ با عربستان می‌رویم!
گروه فیلم: شیخ غلامرضا قاسمیان، کارشناس مذهبی صداوسیما گفت: اسرائیل سه سال دیگر بیشتر عمر نمی‌کند و نیازی به جنگ هم نیست؛ خودشان نابود خواهند شد. بعد از نابودی اسرائیل برای جنگ آخر و قبل از ظهور حضرت به جنگ با (حجاز) عربستان می‌رویم و مکه را فتح می‌کنیم. عربستان، اطراف مسجدالحرام را تک‌تیرانداز مستقر کرده‌اند برای زمان ظهور حضرت. تسلیحات عربستان هم به دست مجاهدین می‌افتد!
....
با خرافه و رمال‌بازی به اینجا رسیدیم!!
در واکنش به این اظهارات شهاب‌الدین حائری‌شیرازی در متنی نوشت: دنیا در حال پیشرفت است اینها برای اینکه جنم بازگشت از مسیر خطا را ندارند، حالا که معلوم شده مسیر را ۴۵ سال است خطا رفتند، می‌خواهند با رمال بازی، تئوری سازی کنند برای آمریکا ستیزی‌شان.
اُف بر شما باد که چنین با زندگی این ملت بازی می‌کنید. عُرضه گرفتن آب هیرمند را از چندتا طالب کلاش به دست ندارند، کشور کوچک امارات توانسته دنیا را بسیج کند علیه‌اینها برای بازپس گرفتن جزایر سه گانه، اما باز شعارهای صدمن یک غاز و حرف مفت بلغور می‌کنند.
براساس کدام اطلاعات سه سال دیگر اسرائیل نابود می‌شود‌؟ چرا زندگی ملت را به این پیش‌بینی‌های بی‌اساس گره زده‌اید؟
با همین تئوری بافی‌ها دارید امریکاستیزی و تحریم را ناگزیر جلوه می‌دهید.
مرجع : برترین‌ها

۱۴۰۲/۰۶/۱۸ ۱۷:۳۲
«بازپس‌گرفتن» جزایر سه‌گانه؟!
از کجا پول می‌گیرید که این ادعا ها را جا بیندازید؟ اسم خودتان را گذاشتید منتقد، ولی به دستور اربابانتان تجزیهٔ ایران را عادی‌سازی می‌کنید؟ (437286)
۱۴۰۲/۰۶/۲۰ ۰۰:۵۳
ایشان گفتند که امارات ، تمام دنیا را بسیج کرده که جزایر سه گانه را بگیرد . از روسای جمهور کشورهای دوست و برادر و هم کیش مانند چین و روسیه گرفته تا سایر کشورها . مگر اشتباه گفته است یا شما از اخبار روز بی خبر هستید ؟ (437340)
۱۴۰۲/۰۶/۱۸ ۲۳:۳۶
یک سوالی از ایشون دارم که میگه اسراییل تا سه سال دیگه نابود میشه و سراغ عربستان میریم دلیل شما چیست هنوز چوب اون کسانی را میخوریم که از سفارت عربستان بالا رفتند هزینه همین صحبت ها فردا میپردازیم (437294)
م
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۰۷:۰۴
متوهم (437302)
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۰۷:۲۴
واقعا جاسوس کدام کشور هستند که قصد تخریب روحانیت و جمهوری اسلامی را دارند
یا واقعا چی مصرف می کنند؟ (437304)
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۰۷:۴۷
خداییش بگین اینا ساقی هاشون کی ان . ما هم بریم سراغشون یه کم شنگول شیم . (437306)
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۰۸:۴۰
من حاضرم قسم بخورم ایشان از بس پرخوری کرده کلا قاطی کرده (437311)
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۰۹:۰۶
ملت ایران چوب این احمق های نادان را میخورد (437313)
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۰۹:۴۳
کجا نوشتند ایشان واعظ صدا و سیما است. (437315)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۱۱:۵۸
سلام حاجی آقا به نظر بنده تا مسوولان نظام جمهوری دست از اشرفی گری برندارند وفرزندان دردانه خود را از فرنگ برنگرداند وامثال مردم که‌ قدرت پرداخت کرایه خانه خود را ندارند نشوند اتفاقی‌ نمی‌افتد راستی شهید باکری یادتون نره کدام مسوول شبیه اونه (437317)
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۱۲:۱۱
چندنکته: اول اینکه، ادعای اتفاقاتی از این دست، از جمله نزدیکی ‌ظهور از ابتدای انقلاب اسلامی مطرح می‌شد ولی‌صددرصد این پیش‌بینی‌ها تاکنون خلاف واقع بوده است.
نکته دوم، تعیین زمان معین‌(بجز موارد مربوط به علوم تجربی)برای حوادث آینده ماهیت رمالی و جادوگری دارد که در اسلام حرام است.
نکته سوم؛ دین‌وخرافه درطول تاریخ بین عوام‌الناس و عالمان بیسواد بشدت درهم آمیخته شده‌است.
از علی‌ع نقل است اول‌کاری که بعداز بقدرت رسیدن کردم این بود که قصاصون‌(افسانه ‌پردازان) را از مساجد بیرون راندم. (437318)
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۲۱:۰۸
مگر مال امارات بوده که حالا " باز پس" بگیرد؟ خود امارات هم مال ایران بوده. اصل سخنانتان را با چنین اشتباه هایی خراب نکنید. (437334)