به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۴۲۷۸۲۳

با رهن ۱۰۰ میلیونی چقدر باید اجاره بدهیم؟

با رهن ۱۰۰ میلیونی چقدر باید اجاره بدهیم؟
گروه اقتصادی: در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره واحد‌های ۸۰ متری در تهران خواهیم پرداخت.به گزارش اقتصادنیوز؛ اجاره آپارتمان ۸۰ متری در تهران باتوجه به منطقه سکونت بودجه‌های متفاوتی را لازم دارد البته برای اجاره یک واحد باید امکاناتی نظیر پارکینگ، آسانسور و ... را هم در نظر گرفت که می‌تواند باعث تفاوت دو واحد مشابه شود.
 
اگر به دنبال اجاره یک واحد ۸۰ متری در تهران هستید باید بدانید که برای رهن کامل یک آپارتمان ۸۰ متری در جنت‌آباد جنوبی ۶۷۰ میلیون تومان باید پرداخت کنید این واحد که سال ساخت ۱۳۸۲ قید شده است ۲ خوابه و دارای پارکینگ و انباری نیز هست.رهن یک واحد ۸۰ متری در منطقه هروی نیز با مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان امکان پذیر است این واحد نیز پارکینگ، آسانسور و انباری دارد و یک خوابه است.

اما برای اجاره واحد ۸۰ متری ارزان در تهران باید کمی به مناطق پایین‌تر رجوع کنید. در عبدل آباد این واحد را با مبلغ رهن ۲۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون تومانی می‌توانید اجاره کنید.اگر برای اجاره واحد در نظر دارید پول رهن کمتری پرداخت کنید و میزان اجاره را بیشتر کنید می‌توانید گزینه‌هایی را در بازار مسکن پیدا کنید برای نمونه در تهرانپارس غربی یک واحد ۸۰ متری که سال ساخت آن ۸۷ است و آسانسور، پارکنیگ و انباری دارد و ۲ خوابه نیز است با رهن ۴۰۰ میلیونی و کرایه ۹ میلیون تومانی آگهی شده است.

برای اجاره واحد ۸۰ متری در مرکز تهران هم می‌توانید با مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان یک واحد را در جیحون رهن کنید این آپارتمان آسانسور و انباری دارد، اما پارکنیگ ندارد.همچنین اجاره یک آپارتمان در گیشا با مبلغ رهن ۶۰۰ میلیونی و اجاره ۱۵ میلیونی امکان پذیر است این واحد هم دارای همه امکانات است.
برچسب ها: بازار مسکن