به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۴۲۸۹۸۲

خبر بد برای رئال: احتمال غیبت کاپیتان در سی‌ال

خبر بد برای رئال: احتمال غیبت کاپیتان در سی‌ال
گروه ورزشی: رئال مادرید چهارشنبه شب در اولین دیدار از مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان یونیون برلین خواهد بود. 

آنها در حالی قدم به این بازی خواهند گذاشت که مصدومیت ستاره‌های این تیم به معضل اصلی کارلو آنچلوتی از ابتدای فصل 24-2023 تبدیل شده و مشکلات بسیاری را برای او به همراه داشته است. 

پارگی رباط صلیبی تیبو کورتوا در فاصله دو روز پیش از اولین بازی لالیگا در فصل جدید و همچنین مصدومیت مشابه ادر میلیتائو در بازی اول باعث شد که رئال با دردسری جدی مواجه شد. 

وینیسیوس جونیور هم در دیدار برابر سلتاویگو در رقابت‌های هفته سوم لالیگا مصدوم و با دوری حداقل شش هفته‌ای از میادین روبرو شد تا دست سرمربی این تیم عملا خالی شود. 

اما حالا و در آستانه دیدار برابر یونیون برلین در لیگ قهرمانان، رئال مادرید با مشکل جدیدی مواجه است که غیبت کارواخال در آخرین تمرین این تیم پیش از برگزاری این دیدار در برنابئو است. 

هنوز باشگاه رئال مادرید اعلام نکرده که دلیل غیبت این بازیکن در این تمرین چه بوده اما احتمال دارد که او نتواند تیمش را در بازی فردا شب همراهی کند و این اصلا خبر خوبی برای آنچلوتی و خط دفاعی رئال نخواهد بود.