به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ساعت ۱۴:۴۴
کد مطلب : ۴۲۹۲۲۹

بهترین صرافی خرید تتر

گروه کسب و کار: از موارد مهمی که شما برای اینکه بهترین گزینه در میان صرافی های ایرانی را برای خرید تتر باید مورد برسی قرار دهید. اعتبار سابقه فعالیت صرافی، کارمزد و نرخ مناسب نحوه پشتیبانی، امنیت معامله وساپورت از شبکه‌های بلاک چین مختلف می باشد.
بهترین صرافی خرید تتر
تعداد زیادی از تریدرهای ایرانی  در حوزه ارزهای دیجیتال ازصرافی های آنلاین ایرانی تتر مورد نیاز خود را خریداری می کنند و به خاطرهمین موضوع در بین پلتفرم های ایرانی معاملات ریال به تتر بیشترین حجم معاملات را در بر می گیرد.
در حالت کلی، اگر یک تریدر بخواهد در صرافی‌های خارجی فعالیت داشته باشد، باید برای با اول تتر مورد نیاز خود را برای معامله و یا تبدیل تتر های خود به ریال به یک صرافی ایرانی نیاز دارند. در نتیجه پیدا کردن یک صرافی ایده آل جهت خرید و فرش ارزدیجیتال تتر، یک موضوع با اهمیت بالا برای اکثر کاربران ایرانی است.
هدف ما از ارائه این محتوا معرفی بی طرف بهترین صرافی ها ایرانی برای شماست و نکات مهم و عواملی  که به تصمیم گیری بهتر شما برای خریدوفروش تتر در صرافی های ایرانی کمک می کند را معرفی می کنیم تا شما بتوانید یک صرافی ایرانی بسته به نیاز هایی که دارید برای خرید و فروش تترانتخاب کنید.

خرید تتر
خرید تتر بدون کارمزد از پی ام ایکسچنج
فاکتورهای مهم در انتخاب یک صرافی مناسب
در این قسمت یک فهرست از فاکتورهای مهم در گزینش یک صرافی ایرانی که به شما کمک می کند تتر مورد نیاز خود را خریداری کنید آمده و به برسی دقیق هر کدام از آنها پرداخته ایم.
دقت کنید که هر شخص ممکن است بسته به نوع فعالیت خود در حوزه ارزهای دیجیتال، نیازهایی داشته باشئ که با سایر کاربران تفاوت داشته باشد. درنتیجه ممکن است برخی از ویژگی های یک صرافی برای شما مهم تر از سایر موارد باشد.
•    اعتبار و سابقه فعالیت
•    کارمزد ها و قیمت
•    ساپورت از شبکه های بلاکچین مختلف
•    نقد شوندگی و حجم معاملات
•    پشتیبانی و پاسخگویی
•    امنیت

اعتبار و سابقه فعالیت
یکی از مولفه های مهم‌ و روشی آسان برای گزینش صرافی ایرانی مناسب جهت خرید تتر، برسی سابقه فعالیت آن صرافی و اعتبار آن در بین کاربران می باشد. اگر اعتبار و سابقه فعالیت صرافی برای شما مهم باشد که قطعا همین طور است، تعداد صرافی هایی که باید مورد برسی قرار دهید محدود به چند صرافی ارزدیجیتال می شود و پیدا کردن یک صرافی مناسب برای شما آسان تر می شود.
داشتن سابقه تنها به معنای این نیست که یک صرافی از لحاظ زمانی قدیمی باشد و این مهم است که آن پلتفرم  فعالیت  خود را از چه سالی آغاز کرده است، موضوع مهم‌تری هم وجود دارد و این می باشد که  آن صرافی از زمان آغاز فعالیت تا زمان حال  موفق کسب رضایت مشتریان خود شده است یا اینطور نبوده! علاوه بر این اعتبار یک صرافی موارد دیگر مانند موسسان آن و مقدار رضایتمندی کاربران از آن واگر نارضایتی هم وجود دارد دلایل نارضایتی‌ بستگی دارد.

برای تشخیص و برسی این موارد باید درمورد صرافی های مختلف تحقیق کنید. اکثردیتا هایی که ممکن است برای تشخیص این مورد به آن نیاز داشته باشید، در گوگل وجود داشته و با اندکی تحقیق میتوانید به نتیجه برسید. با این وجود، تحقیق کلامی از از کاربران قدیمی و باتجربه‌ تر که به آنها اعتماد دارید  و میدانید که از یک صرافی خاص حمایت تعصبی ندارند، می تواند کمک شایانی به شما در این زمینه کند. برای مثال پرس و جو کردن در سبکه های اجتماعی در مورد یک صرافی خاص و یا استعلام از اعتبار یک صرافی و نظر دهی چندین نفر میتواند شما را به یک جمع بندی مناسب در مورد آن برساند.

کارمزد ها و قیمت ها
برای  درمعاملات سود بیشتری کنید، فارق از استراتژی‌هایی که در معاملات خود به کار می برید میتوانید هزینه های جانبی را کاهش دهید؛ یعنی هزینه هایی که از آنها نمی‌توانید صرف‌نظر کنید و در آخر مجبور به پرداخت قسمتی از سرمایه تان می شوید. یکی از عوامل مهم که برای یک تریدر هزینه در بردارد تفاوت قیمت میان سایت های صرافی ها، کارمزدهای ترید و برداشت ریالی یا دلاری دارایی شما است.
دقت کنید که قیمت تتر در در هر زمان، در میان صرافی های مختلف درحال تغییر است و این تغیرات بیشتر به شرایط روز صرافی و نوسانات دلار بستگی دارد.
کارمزد های در صرافی های ایرانی با یکدیگر تفاوت دارد این کارمزد ها از چند هزار تومان تا چند ده هزار تومان هم افزایش می یابد، در برخی از صرافی ها ثابت ولی در برخی متغیر است.

لازم به ذکر است برخی از صرافی ها نسبت به سطح کاربری شما کارمزهای متفاوتی از شما دریافت می کنند.
نوعی دیگر از کارمزد، کارمزد هایی است که شبکه های بلاکچینی برای انتقال ارز دریافت می کنند.
این کارمزد های توسط شبکه های بلاکچین دریافت می شود و به صرافی ها تعلق نمی گیرد. برای  مثال شما برای خرید تتر بر روی شبکه  TRC20 که شبکه ترون می باشد کارمزدی برابر با 1 تتر پرداخت می کگنید که معدل یک دلار است.

پشتیبانی شبکه های بلاکچین متنوع برای برداشت ارز
علاوه بر کارمزدهای برداشت،  تنوع شبکه‌ بلاکچینی که صرافی  ها برای خرید و فروش تتر ساپورت می‌کند، دارای اهمیت زیادی است. هم اکنون بیشتر صرافی‌های آنلاین داخلی از بلاکچین های کاربردی مانند اتریوم و ترون برای خرید و فروش تتر پشتیبانی می کنند، ولی اگر شبکه‌های خاصی مانند، بایننس اسمارت چین (BSC) یا شبکه هایی مانند سولانا، پالیگان و غیره مد نظرتان هست باید برسی کنید که آیا صرافی مقصد از شبکه مورد نظر شما پشتیبانی می کند.

نقد شوندگی و میزان معاملات
این مورد می تواند از جهاتی در انتخاب صرافی بهتر برای خرید و فروش تتر دارای اهمیت باشد؛ موضوع اول اینکه وقتی حجم معاملات در خصوصو یک ارزدیجیتال بالا باشد خرید و فروش آن راحت تر است، یعنی شما برای خرید تتر یا فروش آن به مشکل نخورید و معامله شما سریع  انجام شود.

پشتیبانی مناسب
ممکن است زمانی به دلیل نداشتن آشنایی کافی در صرافی که قصد کار کردن با آن را دارید و یا حتی ممکن است زمانی در حین خرید و فروش تتر یا سایر ارزهای دیجیتال به مشکل برخورد کنید، این جا است که داشتن تیم پشتیبانی خوب به شما کمک می کند تا مشکل خود را حل کنید و هر زمان که نیاز به کمک داشته باشید به آنها دسترسی داشته باشید.
از جمله راه های ارتباطی که برای حل مشکلات شما در صرافی های ایرانی وجود دارد می توان به سامانه ثبت تیکت، تماس تلفنی و چت آنلاین اشاره کرد.
لازم به ذکر است که پشتیبانی هیچ صرافی ارزدیجیتالی قبل از مراجعه شما به شما پیام نخواهد داد در نتیجه به هیچ وجه اطلاعات هویتی  یا شخصی مانند آدرس کیف پول خود را در اختیار شخصی قرار ندهید.

امنیت
امنیت یکی از موعلفه های مهم در مورد خرید و فروش تتر هست که شما قبل از هر موردی باید این مهم را برسی کنید و از امنیت صرافی که قصد کارکردن با آن را دارید مطمئن شوید.
حفط تامنیت و کنترل احراز هویت کاربران، امکان ورود از طریق کد یک بار مصرف به حساب کاربری و رمز دوعاملی از مواردی است که باعث امنیت بیشتر حساب کاربری شما در یک صرافی می شود.
یکی از موارد مهم دیگر، مواجه شدن صرافی مورد نظر شما با حملات سایبری می باشد که باید آن را برسی کنید.
در مورد تتر اما، دو عامل امنیتی به‌طور خاص بین صرافی‌های ایرانی دیده می‌شود که وجود آنها می‌تواند نوعی مزیت محسوب شود.
هر یک از شما که در فضای ارزهای دیجیتال فعالیت داشته اید نیازهای متفاوتی دارید. به همین دلیل توجه به مواردی که در این جا عنوان شد بسیار با اهمیت است.

برای پیدا کردن یک صرافی معتبر باید چه معیار هایی را بررسی کنیم؟
شما برای اینکه تشخیص دهید یک صرافی معتبر است، باید سابقه دامنه وب سایت صرافی، سابقه فعالیت آن در شبکه های اجتماعی و نظر و رضایتمندی کابرانی که با آن صرافی کار کرده اند را مد نظر قرار دهید. صرافی ارزدیجیتال پی ام ایکس چنج یکی از صرافی های معتبر در این حوزه می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را در بستر تلگرام شروع و وبسایت آن با آدرس pmxchange دات co از سال 1399 راه اندازی شد.
شما برای خرید تتر میتوانید به وبسایت پی ام ایکس چنج مراجعه کرده و با ثبت کد ملی، شماره تماس و سایر مشخصات خود به صورت اتوماتیک بدون ارسال مدارک احراز هویت کرده و تا سقف 1 میلیون تومان خرید نمایید. برای این کار ارزمبدا که وجه واریزی شما است را بر روی تومان و ارز مقصد که در اینجا همان تتر است، بر روی تتر قرار می دهید و در رو به روی آن مقداری که قصد خرید دارید را وارد می کنید. در ادامه آدرس کیف پول تتر خود را وارد کرده و با نهایی کردن پرداخت خود سفارش شما نهایی و واریز می شود.

خرید ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی از پی ام ایکسچنج