به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ساعت ۱۹:۵۷
کد مطلب : ۴۲۹۲۸۸

چرا بازی با النصر در ورشگاه اکباتان برگرار نشد؟

چمن ورزشگاه دستگردی شرایط کاملا بهتری نسبت به ورزشگاه آزادی دارد.
چمن ورزشگاه دستگردی شرایط کاملا بهتری نسبت به ورزشگاه آزادی دارد.
گروه ورزشی: دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و هوادار تهران در حالی به میزبانی ورزشگاه دستگردی در شهرک اکباتان تهران برگزار شد که این استادیوم امکان میزبانی از تماشاگران تراکتور را ندارد تا بازی پشت درهای بسته برگزار شود.
با این حال اما استادیوم دستگردی از چمن کاملا قابل قبولی برخوردار است و حداقل از نظر یکدستی و کیفیت، شرایط بهتری را نسبت به ورزشگاه آزادی دارد. حال سئوال علاقمندان فوتبال از مسوولان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس این است که وقتی قرار بود بازی با النصر در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار شود، چه اصراری بر انجام آن دیدار در ورشگاه نیمه مخروبه آزادی با آن چمن افتضاح بود که آّبروی ورزش کشور هم بر باد برود؟

شکایت النصر: تهران خسته‌مان کرد، مهلت بدهید
النصر که دیشب در استادیوم آزادی موفق شد در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را 2-0 شکست بدهد پس‌فردا جمعه باید در خانه‌اش دیداری دشوار با الاهلی برگزار کند.
مدیران و کادر فنی النصر از زمان اندکی که پیش از بازی با الاهلی دارند شکایت داشته و می‌گویند سفر به تهران برای بازی با پرسپولیس برایشان بسیار خسته‌کننده بوده و بازیکنان این تیم روز جمعه نمی‌توانند با قدرت کامل به مصاف الاهلی بروند.
النصر دیشب در پایان بازی با پرسپولیس با تاخیر سوار هواپیمای اختصاصی خود شده و راهی عربستان شد. سرمربی النصر هم در تهران اشاره کرد شرایط بازی با پرسپولیس و حضور این تیم در تهران بازیکنانش را بیش از بازی‌های عادی خسته کرده است.
اما خستگی بازیکنان النصر تنها به چند روز اخیر و بازی با پرسپولیس خلاصه نمی‌شود. بازیکنان این تیم شنبه این هفته برای بازی با الرائد به خانه این تیم در بریده رفتند و سپس به ریاض برگشتند تا به سرعت راهی تهران شوند. کاروان النصر بعد از ورود به تهران از استقبال گسترده از کریستیانو رونالدو شگفت‌زده شد و تصمیم گرفت جلسه تمرینی خود در استادیوم آزادی را لغو کند. بازیکنان این تیم در هتل محل اقامت‌شان تنها به تمرین سبک در سالن بسنده کردند.
رسانه‌های عربی می‌گویند کاسترو، سرمربی النصر، از شرایطی که تیمش در این هفته داشته به مدیران باشگاه شکایت کرده و خواهان مذاکره آنها با فدراسیون شده تا در صورت امکان بازی روز جمعه با الاهلی به تعویق بیفتد.
 

۱۴۰۲/۰۶/۳۰ ۰۷:۵۷
ورزشگاه آزادی در زمان طاغوت ساخته شده. آیا بهتر نیست بطور کامل تخریب شود و به کاربری دیگری تغییر یابد ؟ (437585)
۱۴۰۲/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۹
واقعا که آبروی ایران رو بردند با این وضع چمن و استادیوم و استقبال و ... (437609)
۱۴۰۲/۰۶/۳۰ ۱۶:۰۰
همه دنیا دیگه مارو مسخره میکنند (437610)