به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب : ۴۲۹۳۱۱

مزایای خرید مستقیم مبل از تولیدی که به شما نمی‌گویند

گروه کسب و کار: مبلمان از مهم ترین لازم منزل است که قیمت بالایی دارد و خرید به صرفه تاثیر زیادی در خرید مقرون به صرفه دارد. در ادامه این مقاله بهترین راه خرید مبل ارزان و با کیفیت را با شما به اشتراک گذاشته ایم.
مزایای خرید مستقیم مبل از تولیدی که به شما نمی‌گویند
مبلمان از جمله لوازم ضروری در منزل است که خرید آن نیازمند برنامه ریزی از پیش تعیین شده برای در نظر گرفتن بودجه مناسب و انتخاب مبلمان مناسب منزل است. از سویی دیگر تنوع زیادی در کیفیت مواد اولیه، شکل ظاهری و نحوه طراحی مبلمان وجود دارد. بالا بودن قیمت مبلمان در نمایشگاه ها و نداشتن نرخ ثابت از مهم ترین دغدغه افرادی است که قصد تعویض مبلمان و یا خرید مبل برای جهیزیه را دارند. مبلمان گران قیمتی که در نمایشگاه های معروف در بازار های مبلمان یافت آباد و دلاوران به چشم می‌خورد را می‌توان با قیمتی مناسب تر و کیفیت مشابه از کارخانه خریداری کرد. خرید مستقیم مبل از تولیدی کاهش چشمگیر قیمت را به همراه دارد که برای بررسی دقیق تر این موضوع سری به کارخانه های معتبر تولید مبلمان زدیم.

عوامل زیادی از جمله نوع چوب و اسفنج مصرفی در پروسه ساخت مبلمان بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر چشمگیری می‌گذارد. در زمان خرید مبلمان باید به این نکته توجه داشت که کیفیت محصول را فدای ارزانی آن نکنیم. انتخاب متریال مناسب و مقاوم در خرید مبل راحتی و مبل چستر نیاز به دقت بیشتری دارد. چرا که از مبلمان راحتی برای نشیمن های طولانی و استراحت مداوم استفاده می‌شود. انتخاب محصول بی کیفیت و ارزان طول عمر کوتاهی دارد و در مدت زمان کوتاهی شما را مجددا دست به جیب می‌کند.
مهم ترین مزیت خرید مبل از تولیدی، امکان بررسی مواد اولیه مصرفی در پروسه ساخت مبلمان است که شما را از کیفیت محصول آسوده خاطر می‌سازد. از سویی دیگر مناسب بودن قیمت مبلمان در تولیدی بر اساس حاشیه سود پایین و حذف واسطه ها می‌باشد که تاثیری بر روی کیفیت مبلمان ندارد.

خرید مبل ارزان

بررسی مهم ترین مزایای خرید مستقیم مبل از تولیدی
امکان بررسی دقیق متریال مصرفی در پروسه ساخت: مهم ترین اولویت در انتخاب مبلمان کیفیت مواد اولیه آن است که تعیین کننده استحکام و طول عمر مبل می‌باشد. استفاده از اسفنج های شرکتی، چوب روس و راش و پارچه های وارداتی بهرین مواد اولیه برای ساخت مبلمان است.

حذف واسطه ها و کاهش 30 تا 40 درصدی قیمت: اگر برای بودجه خرید مبلمان خود برنامه ریزی دارید و قیمت تمام شده محصول برای شما حائز اهمیت است، حذف واسطه ها تاثیر چشمگیری در قیمت تمام شده محصول دارد. حذف حاشیه سود نمایشگاه، اجاره نمایشگاه و هزینه های چیدمان، شما را از قیمت نهایی شگفت زده می‌کند.

تنوع بالا در انتخاب و امکان ایجاد تغییرات: زمانی که شما به طور مستقیم با تولید کننده مبلمان در ارتباط باشید، امکان ایجاد تغییرات در ابعاد و یا مدل ظاهری محصول با توجه به سلیقه شخصی و دکوراسیون منزل شما وجود دارد. از سویی دیگر بیشترین تنوع رنگبندی و جنس پارچه در کارخانه تولید محصول وجود دارد که امکان بهترین انتخاب پارچه را برای شما فراهم می‌سازد.

دریافت ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش: ضمانت نامه محصول از طرف تولید کننده صادر می‌شود. خرید مستقیم از تولیدی دریافت خدمات پس از فروش مطمئن و یا دسترسی به تولید کننده برای ایجاد تغییرات احتمالی در طول زمانی که قصد استفاده از محصول را برای شما فراهم می‌سازد.

تولیدی مبل راحتی

امکان شخصی سازی محصول: کارخانه تولید محصول، اشراف کامل بر روی الگوی ساخت دارد و اگر شما قصد سفارشی سازی محصول را داشته باشید، به راحتی این امکان برای شما فراهم می‌شود. از سویی دیگر در صورتی که تغییرات مورد نظر شما تاثیر منفی بر روی استاندارد های محصول داشته باشد، مشاوران تولید شما را برای داشتن بهترین انتخاب با در نظر گرفتن استانداردهای مبلمان مناسب، راهنمایی می‌کنند. سایا دکور یکی از معتبرترین برند ها در زمینه تولید انواع مبلمان شناخته شده است که مشاوران مجموعه، اطلاعات کاملی را برای خرید و انتخاب درست در اختیار خریداران می‌گذارند.

سخن پایانی
خرید مستقیم مبلمان از تولیدی خریدی برنامه ریزی شده است که شما را با قیمتی بسیار مناسب به محصولی با کیفیت و دارای خدمات پس از فروش مطمئن و دائمی می‌رساند. در نظر داشته باشید که کارخانه های معتبر مبلمان امکان خرید آنلاین را از سراسر کشور فراهم کرده‌اند و شما می‌توانید با بررسی سایت فروش کارخانه های معتبر، مقایسه قیمت و متریال مصرفی در پروسه ساخت محصول را با نمایشگاه های مبلمان انجام بدهید. در میان انواع کارخانه های تولید مبلمان برند های معروفی مانند آف دکور، سایا دکور، مبل باروس و چوبکده ایرانیان بیشترین رضایت را در میان مشتریان داشته اند. از سویی دیگر ارائه ضمانت نامه دوساله شرکتی از مزایای مهم این کارخانه های تولید به حساب می‌‌آید.