به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۷
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۴۲۹۳۳۲
کمترین انتظار به این اقدام سخیف برکناری رضا درویش است

واکنش‌ها به اقدام سخیف باشگاه پرسپولیس!

واکنش‌ها به اقدام سخیف باشگاه پرسپولیس!
گروه ورزشی: کریستیانو رونالدو به فاطمه حمامی دختر هنرمند سفیدشهری دو پیراهن هدیه داد که یکی از پیراهن‌ها امضا رونالدو داشت که متاسفانه باشگاه پرسپولیس پیراهن دارای امضا را به فاطمه حمامی نداد‌! برادر فاطمه حمامی گفت: باشگاه پرسپولیس پیراهنی را که از طرف رونالدو به فاطمه اهدا شده بود، از او گرفته و کیت دوم النصر را به او داده است که این موضوع باعث دلخوری این دختر معلول هنرمند شده است. خواهرم شخصا با مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت پیامکی ارتباط برقرار کرده و خواهان عودت هدیه خود شده است. امیدواریم هدیه رونالدو را به خواهرم بازگردانند و دل او را شاد کنند.

کنایه به واکنش باشگاه پرسپولیس: لباس اهدایی رونالدو به فاطمه حمامی پیش ما جا ماند!
(از فیلم مارمولک و بازی پرویز پرستویی)

...

کمترین انتظار به این اقدام سخیف برکناری مدیر عامل پرسپولیس است
عبدالکریم حسین‌زاده:
بعد از آن بی‌برنامگی استقبال و وضعیت چمن و عکس خانوادگی با رونالدو و...، کلکسیون آبروریزی‌های حضور این ستاره در ایران فقط بالاکشیدن پیراهن امضا شده برای⁧ #فاطمه_حمامی⁩ را کم داشت. کمترین انتظار برای واکنش به این اقدام غیرشرافتمندانه و سخیف، برکناری مدیرعامل پرسپولیس است.

احسان بداغی: مرزهای بی‌شرفی، دون‌پایگی، غارتگری و ضعیف‌کشی با این خبر جابجا شد؛ مسئولان باشگاه پرسپولیس پیراهنی که رونالدو برای⁧ #فاطمه_حمامی⁩ امضا کرده بودند را به او نداده‌اند. ‏آقای درویش! بالا کشیدن هدیه یک معلول که تمام رویایش بوده را هم با «فلسطین، فلسطین» گفتن توجیه خواهی کرد؟
برچسب ها: فاطمه حمامی