به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۴۲۹۵۱۵

وقتی به بازیکنان بازی نمی‌رسد، رنج می‌کشم

وقتی به بازیکنان بازی نمی‌رسد، رنج می‌کشم
گروه ورزشی:میکل آرتتا در آستانه بازی دربی شمال لندن با تاتنهام تایید کرد که انتخاب ترکیب کار بسیار سختی برایش است.به گزارش "ورزش سه"، تیم میکل آرتتا با وضعیت روحی و نتایج مناسبی قرار است به دربی شمال لندن برسند. آنها به تازگی قرارداد کاپیتان موفق تیمشان را تمدید کرده‌اند، در  چمپیونزلیگ یک برد مقتدرانه کسب کردند و در لیگ هم از پنج مسابقه چهار پیروزی به دست آوردند و شکستی نداشتند.

میکل آرتتا در چنین شرایطی در کنفرانس خبری قبل از بازی با تاتنهام حضور پیدا کرده است و به سوالات خبرنگاران در مورد مسائل مختلف پاسخ داد:

مارتین اودگارد؟
یک خبر عالی برای باشگاه، یک خبر عالی برای تیم. واقعا برای او خوشحالم. در نهایت همه به دنبال جایی هستند که در آن راحت و ارزشمند باشند و بتوانید استعداد خود را نشان دهند. او را همه دوست دارند. به عنوان کاپیتان تیم، من فکر می‌کنم تعادل دارد و واقعا خوب است. شما همیشه توجهتان به او جلب می‌شود زیرا کارهای درستی انجام می‌دهد. زمانی که او نیاز به سرگرمی دارد، بسیار بامزه است. من واقعا خوشحالم که او را به عنوان کاپیتان دارم.

بازی نرسیدن به آرون رمزدیل؟
می‌فهمم، درکش می‌کنم. من با هر بازیکنی که بازی نمی‌کند رنج می‌برم، اما وظیفه من تصمیم‌گیری است. او ما را بسیار حمایت می‌کند و این چیزی است که من از هر بازیکنی انتظار دارم. تا اینجا او واقعاً، واقعاً خوب بوده است. سخت است. اما در مورد بازیکنان دیگر هم همین‌طور است. او یک شخصیت استثنایی است ما کاریزما و هاله اطرافش را می‌شناسیم. این اتفاق برای بسیاری از بازیکنان دیگر می‌افتد. شب قبل با امیل اسمیت-رو هم همین‌طور شد. می‌خواهم این پیام را به او بدهم که اینجا او را دوست داریم.

مصدومان تیم؟
در حال ارزیابی شرایط گابریل مارتینلی هستیم، ولی توماس پارتی قطعا با ما نخواهد بود.

آیا خط زدن بازیکنان دشوار است؟
شاید، اینگونه به آن نگاه می‌کنم، در قلبم، وقتی بازیکنان به شما نگاه می‌کنند و باید ترکیب را اعلام کنید، سخت‌ترین کار است. شما می‌خواهید بازیکنان احساس کنند که موردعلاقه و اعتماد هستند. همه آنها واقعا برایم مهم‌اند.

حفظ هسته اصلی تیمش؟
فکر می‌کنم باشگاه در دو یا سه سال گذشته واقعاً خوب عمل کرده است تا به تیم قوام و ثبات بدهد و استعدادی را که داریم حفظ کند. هدف، حفظ تیم است.

چگونه نداشتن کین بر تاتنهام تاثیر می‌گذارد؟
آنها بسیاری از ویژگی‌های دیگر و بسیاری از بازیکنان دیگر را دارند که می‌توانند ایجاد کنند و تفاوت ایجاد کنند. این یک تغییر بزرگ برای آنهاست.

در مورد اینکه آیا هنوز تصمیم گرفته است چه کسی در بازی در دروازه خواهد بود؟
نه هنوز تصمیم نگرفته‌ام.
برچسب ها: فوتبال جهان