به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۴۲۹۵۳۴
حذف سهرابی با باخت یک ایرانی!

ساروی و محسن‌نژاد در نیمه‌نهایی قهرمانی جهان

گروه ورزشی؛ مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، از روز گذشته در بلگراد آغاز شد و تا 2 مهر ادامه دارد.
ساروی و محسن‌نژاد در نیمه‌نهایی قهرمانی جهان
امروز مسابقات مقدماتی 3 وزن دوم در اوزان 60، 72 و 97 کیلوگرم برگزار می شود که به ترتیب مهدی محسن نژاد، دانیال سهرابی و محمدهادی ساروی به روی تشک رفتند که محسن نژاد و ساروی به نیمه نهایی رسیدند و اما سهرابی از دور مسابقات حذف شد. در ادامه می توانید نتایج کامل فرنگی کاران را بخوانید:
در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۴۱ نفر حضور دارند، مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الدار حافظ اف از آمریکا کشتی گرفت که با پیروزی 7 بر 0 به یک هشتم نهایی رسید. او در این مرحله مقابل کیم از کره جنوبی به پیروزی 4 بر 2 رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. محسن نژاد در این مرحله با کرائمر از آلمان رقابت کرد و با برد 7 بر 0 به نیمه نهایی رسید. او در این مرحله به مصاف ژولومان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان خواهد رفت.
در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، سید دانیال سهرابی در دور نخست با آرتور پولیتایف از اوکراین سرشاخ شد که با پیروزی 8 بر 2 به مرحله بعد رفت. سهرابی دور بعد به مصاف علی ارسلان قهرمان ایرانی الاصل جهان از صربستان رفت که با نتیجه 7 بر 7 شکست خورد. در ادامه ارسلان مقابل فریتش مجارستانی شکست خورد و به این ترتیب با نرسیدن او به فینال، دانیال سهرابی از جدول مسابقات حذف شد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۸ نفر حضور دارند، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با مارکوس راگینگر از اتریش رقابت کرد و به پیروزی 3 بر 1 رسید. ساروی در دور سوم با کورنیزاک از لهستان رقابت کرد و با پیروزی 7 بر 1 به یک چهارم نهایی رسید. دارنده مدال برنز سال گذشته، در این مرحله موفق شد با پیروزی 4 بر 1 مقابل بالدائوف از نروژ به نیمه نهایی برسد.
آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در بالای گروه قرار دارد و تا فینال با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.