به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۹
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ ساعت ۱۸:۱۷
کد مطلب : ۴۲۹۵۵۹

سه پیامد مُهلکِ اجرای مصوبهٔ عفاف و حجاب!

سه پیامد مُهلکِ اجرای مصوبهٔ عفاف و حجاب!
احمد زیدآبادی
این چیزی که به اسم لایحهٔ حجاب و عفاف به تصویب مجلس رسیده اگر به منظور "خالی نبودن عریضه" تنظیم شده که هیچ، اما اگر واقعاً به قصد اجرا در دستورکار قرار گرفته است، حامیانش تردید نکنند که اجرای آن، سه پیامد مهلک در پی خواهد داشت: زمینهٔ سوءاستفاده و فساد مالی را در دستگاه‌های مجری مصوبه به طرزی فضاحت‌بار فراهم خواهد کرد.
عفاف و حجاب مورد نظر حامیان مصوبه را روز به روز بحرانی‌تر خواهد ساخت و به آنچه از نظرشان "برهنگی" است دامن خواهد زد و به روند دین‌گریزی بخصوص در نسل‌های جوانتر شتابی بی‌سابقه خواهد داد.
ثبات اجتماعی کشور را به مخاطره خواهد انداخت و جامعه را به صحنهٔ منازعهٔ روزانهٔ سبک‌های مختلف زندگی تبدیل خواهد کرد. در مقایسه با این مصوبه، صدرحمت به همان گشت ارشاد!
هر فردی که کمترین شناختی از ماهیت پدیده‌های اجتماعی و فرهنگی داشته باشد، تصدیق می‌کند که این مصوبه به عمد یا به سهو، برای بحران‌آفرینی و بی‌ثباتی و گسترش فساد مالی و اخلاقی در جامعه تصویب شده است!
دشمن اصلی ثبات نظام در درون خودش لانه کرده است. بی‌خود دیگران را متهم کردند.
برچسب ها: عفاف و حجاب

۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۰۸:۵۴
با خودش چند چنده (437659)
علی بی طرف
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۴:۲۲
اصلا این طرح ها بی خاصیته بهترین کار اینه که از خانم ها خواسته شود در همان حد که آقایان مراعات حجاب می کنند آن ها هم رعایت کنند نه کمتر و نه بیشتر در مردان هم صرفا سر پوشیده نیست و بقیه اندام ها پوشیده است این طور مساوات بین زن و مرد در حجاب رعایت می شود. (437668)
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۶:۰۳
این حرفها یعنی کد دادن به جماعت بی حجاب. مردک حجاب اولین علامت مسلمانی است نه خروج از دین (437672)
۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ۱۲:۵۰
آقای زیدآبادی! هنوز متوجه نشده اید جماعت نفوذی دقیقاً به دنبال همین پیامدهای مهلک هستند؟ (437737)