به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۴
 
۵
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ساعت ۰۸:۳۹
کد مطلب : ۴۲۹۵۸۶
از عرض ادب به جلاد تا عالی‌جناب خطاب کردن بن‌سلمان!

نظر خبرگزاری امنیتی درباره عرض تبریک رییسی به "عالی‌جناب‌بن‌سلمان" چیست؟

نظر خبرگزاری امنیتی درباره عرض تبریک رییسی به "عالی‌جناب‌بن‌سلمان" چیست؟
گروه سیاسی: دولت بهار (رسانه حامیان احمدی‌نژاد) نوشت: «سیدابراهیم رییسی با ارسال نامه به "عالی‌جناب" بن‌سلمان فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت. حال باید دید خبرگزاری امنیتی که برای نامه دکتر احمدی‌نژاد تیتر "عرض ادب به جلاد" زده بود چه تیتری برای این پیام رییسی خواهد زد!»
این چرخش‌های 180 درجه‌ای یک شبه! باعث می‌شود طیفی از جوانان آلت دست و به ظاهر انقلابی دریابند خون شیخ نمر و بقیه شعارهای توخالی علیه بن سلمان و عربستان و حمله به سفارت آن صرفا بهانه ای بود برای ضربه به سیاست خارجه دولت روحانی و برجام! مشخص شد برای این قبیله ضد منافع ملی هیچ آرمان و ارزشی وجود ندارد مگر رسیدن به قدرت با قربانی کردن منافع مردم!

۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۰:۵۳
اینها سنگ پاشور قزوین هستند. هرگز از رو نمیروند (437663)
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۱:۴۱
یادش بخیر. عالیجناب .... پوش. چه رنگی بود ؟ (437664)
مهدی مهاجری
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۳:۴۸
احتمالا دارن خدعه می کنن. دستشونم درد نکنه. فقط ممنون میشیم با خدعه هاتون به حرف مردم هم گوش بدید آقای دولتی مردمی. و از این خدعه هاتون یه ذره هم مردم منتفع بشن ممنون میشیم. (437667)
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۴:۵۲
اگه با عربستان خوب باشن می گید چرا خوبن اگه بد باشن می گید چرا بدن چی کار کنن؟دازن مخ بارو رو می رن که توی ای ان چند میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کنه باید از این حرفا بزنن (437669)
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۱۴:۵۳
سیاست منعطف یعنی همین...کسیکه گفته بود جنگ رو به ایران می رسونم رو با حرف کاری کنه که حاضر بشه توی کشورت سرمایه گذاری کنه ... (437670)
۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ۲۳:۱۸
ترس و زبونى ديگر از حد خود گذشته است (437676)