به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : ۴۲۹۶۴۹

مهاجم استقلال؛ با این شرایط بازی نمی کنم

مهاجم استقلال؛ با این شرایط بازی نمی کنم
گروه ورزشی: به نظر می رسد تا زمانیکه قرارداد رسمی این بازیکن در هیئت فوتبال به ثبت نرسد، او خطر ریسک شرکت در دیدارهای دوستانه را به جان نمی خرد.به گزارش همشهری آنلاین تیم فوتبال استقلال روز گذشته در دیداری دوستانه برابر گل گهر به میدان رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید. در شرایطی که تصور می شد جواد نکونام بتواند از گوستاوو بلانکو، مهاجم جدید و خارجی خود استفاده کند، ولی این اتفاق رخ نداد.
 
علت عدم حضور بلانکو برابر گل گهر، به بحث مسائل قرارداد این بازیکن برمیگردد. در شرایطی که باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که مهاجم آرژانتینی با آبی ها قرارداد دارد، اما به نظر می رسد تا زمانیکه قرارداد رسمی این بازیکن در هیئت فوتبال به ثبت نرسد، او خطر ریسک شرکت در دیدارهای دوستانه را به جان نمی خرد.

پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال بسته شده و سقف بودجه آبی ها نیز پر است. این دو عامل سبب شده تا قرارداد بلانکو در هیئت فوتبال ثبت نشود و به همین دلیل نکونام نتوانسته است که در تمرینات گروهی یا بازی های دوستانه از مهاجم جدید خود استفاده کند و این موضوع نارضایتی کادرفنی را به دنبال داشته است.
برچسب ها: استقلال