به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب : ۴۲۹۶۶۵

ادعای عجیب: این ستاره نیازی به کاپیتانی ندارد

ادعای عجیب: این ستاره نیازی به کاپیتانی ندارد
گروه ورزشی:مائوریسیو پوچتینو، سرمربی چلسی، می‌گوید تیاگو سیلوا به حدی باتجربه است که نیازی به بازوبند کاپیتانی این تیم ندارد.به گزارش "ورزش سه"، شرایط فعلی چلسی باعث شده که حواشی در این تیم بیش از پیش افزایش پیدا کند و شایعات بسیاری درباره ناراحتی بازیکنان آنها به گوش برسد. 

تلگراف چند روز قبل مدعی شده بود که تیاگو سیلوا به هیچ وجه از وضعیتش در استمفوردبریج راضی نیست و بحث ندادن بازوبند کاپیتانی به او هم به دردسری تازه در این تیم تبدیل شده است. پوچتینو این موضوع را به صورت جدی تکذیب کرد و در این باره به خبرنگاران گفت: «من ریس جیمز را به عنوان کاپیتان انتخاب کردم چون فکر می‌کنم او بهترین گزینه است و بن چیلول هم بازیکنی انگلیسی با تجربه بالا در تیم ما است. 

از نظر من، سیلوا بازیکنی بسیار باتجربه است. امروز تولد او است و 39 ساله می‌شود. او بازیکنی باتجربه است که نیازی به در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی ندارد و من فکر می‌کنم ما باید تلاش کنیم که سنگ بنای محکمی برای آینده بسازیم. 

چرا تیاگو در این تیم حضور دارد؟ چون می‌خواست اینجا بماند. او در چلسی ماند چون این باشگاه هم می‌خواست که او بماند. آنها قرارداد این ستاره برزیلی را تمدید کردند. من فکر می‌کنم که تیاگو وقتی فصل گذشته قراردادش را تمدید کرد، به خوبی از پروژه‌ای که در پیش بود اطلاع داشت. او می‌دانست که این پروژه برای آینده است. اما حالا شما سوالاتی را از من می‌پرسید که قادر نیستم به آنها پاسخ بدهم. وقتی او قراردادش را تمدید کرد، من اینجا نبودم. اگر او اینجاست به این خاطر است که خودش و باشگاه خواهان این اتفاق بودند.»
برچسب ها: فوتبال جهان